ביטוח לאומי - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • רזיאלס של

  נשלח ע"ירזיאלס של 18:29, 23 בינואר 2014

  מסמכי ביטוח לאומי אני נמצא בתאונת עבודה ודרכים 3 חודשים בבית ולא מועסק במהלך החודשים קיבלתי מכתב מהביטוח הלאומי שהם קיבלו את תעודה רפואית ראשונה לנפגע בעבודה וזהו למרות שבידי עוד מסמכים האם אני אמור לשלוח להם או להמתין לדרישה למרות האמור לעיל אני אמור לקבל מהם סכום נמוך מאוד היות שהיתי מועסק מספר שעות בלבד במשך היום בנוסף לכך רציתי לשאול למעביד יש ביטוח חבות מעבידים למקרים כגון אלו האם הוא אמור לתבוע את הביטוח עבורי הוא הציע הצעה מוזרה שהוא ישלים לי את השכר ובעתיד שאתבע את ביטוח החובה אחזיר לו את ההפרש מה דעתך על היוזמה המטופשת הזאת בתודה

  השב
 • 08:58, 26 בינואר 2014

  היות ומדובר בתאונת דרכים ( שהינה גם תאונת עבודה) אינך יכול לתבוע את ביטוח חבות המעבידים. עליך להשלים את ההליך בביטוח לאומי ובמקביל להגיש דרישה לחברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב בביטוח חובה. יש להציג בפני המוסד לביטוח לאומי את מלוא המסמכים ולא לחכות לפניה מהם. ההסדר המוצע על ידי המעביד שלך הינו הלוואה לכל דבר וענין. יש להבין שבמידה ותלוש השכר שלך יראה שלא הפסדת שכר בתקופת אי הכושר, חברת הביטוח לא תשלם לך עבור ימים אלו. עצתי לך, לך לעו"ד המתמחה בתביעות אלו. הטעויות שאתה עושה במהלך הטיפול יכולות לגרום לך נזק כלכלי. רוב עורכי הדין, בתחום זה, כמוני, עובדים על בסיס הצלחה והטיפול יהיה הרבה יותר מקצועי והפיצוי מקסימלי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.