לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
גל משה

תביעה/פניה חברת ביטוח בגין שתי עילות לתשלום פיצויים

תביעה/פניה חברת ביטוח בגין שתי עילות לתשלום פיצויים יש לי עילה לתביעה כספית לאובדן כושר מחברת ביטוח שמשולמת מזה שנים שלא כמסוכם. ניסיונות והצעות שחזרנו עליהם מידי שנה לבדיקה אובייקטיבית כולל הצעת למינוי בורר זכו לתגובות זעם סנקציות של הפסקת תשלומים אחרי כל בקשה, ואיום בהפסקה מוחלטת של הקצבה. ההתנהלות הקשה והבוטה של החברה והסבל רב החמירו את מצבי הנפשי, בגינו הוכר אובדן כושר עבודתי , בצורה בלתי הפיכה-כתוצאה מהלחץ המתח המתמיד נדרשתי להשקיע בטיפולים יקרים לייצוב מצבי שהידרדר- התראות ותיאור הנזקים הובאו במהלך השנים ע"י הפסיכיאטר המטפל ללא הואיל. האם עלי להסתפק בהוכחת ותביעת הכספים המגיעים לי לפי הסיכום כחוק, או להוסיף לכך תביעה גם של פיצוי על הנזקים החמרת המצב הנפשי העלויות שנלוו להם. במידה והתשובה חיובית- האם הדרישה לפיצוי יכולה להיכלל באותו כתב תביעה, או שחייבים להפריד לשתי כתבי תביעה שונים/נפרדים? במידה וחייבים להפריד האם זה ידרוש טיפול של שני עו"ד בהתמחויות שונות ? האם ניתן בכלל מעשית לפנות לחברת הביטוח בשתי תביעות בעילות שונות? האם זה קביל בכלל? אולי בהעלאת דרישה כזו גם אם צודקת לא כדאית מעשית כי תסבך את הטיפול בחלק הברור והמובן מאליו של תשלומים שלא שולמו... אני מתלבט-ברגש הייתי מאוד רוצה לתת להם להתמודד גם הנזקים הנוספים שגרמו לי במידה שזה כאמור לא יפגע בתביעה העיקרית . בתודה מראש-גל משה טל' 054-6333745 hanaringo123@gmail.com

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות ביטוחי חיים