ביטוח נכות מוחלטת ותמידית/גדיש פסגות. - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • סימה

  נשלח ע"יסימה 09:25, 18 ביוני 2012

  שלום, לבעלי יש קופת גמל גדיש הרבה שנים. (בן65.5)עקב בעיות רפואיות ותאונות שקרו לו נקבע לו נכות רפואית מבטוח לאומי, ואבדן כושר עבודה 100%. בקופה יש פוליסת ביטוח לנכות מוחלטת ותמידית - הגשתי בקשה למימוש הפוליסה, שלחתי להם את הפרוטוקול והאישור מב"ל על הנכות ואובדן כושר העבודה, אך עדיין לא מסתפקים - כל פעם מבקשים נייר אחר, הם מבקשים אשור מרופא תעסוקתי המפרט על אי יכולת לעסוק בתעסוקה כלשהיא בציון תאריך. בנוסף ניירת על אשפוזים וסיכומי מחלה. שאלתי - האם האישור והפרוטוקול מב"ל לא מספיק - מדוע עלינו ללכת לרופא תעסוקתי בתשלום (לא מעט) עבור אישור כזה, שהרי יש לנו אותו כבר, ויותר "חזק" ממנו לא קיים לדעתי.האם ימשיכו להתיש ולהוציא את הנשמה עד לקבלת התשלום. נא דעתך. תודה, סימה.

  השב
 • 18:22, 21 ביוני 2012

  ניתן לפנות לרופא תעסוקתי דרך קופת החולים ללא עלות.
  במידה ותשובת הקרן אינה מספקת, הגישו תביעה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.