המשך חברת הביטוח לא מוכנה לתת מידע על שמות מוטבים שיורשים את הכספים - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • דני

  נשלח ע"ידני 20:06, 11 במרץ 2012

  השבת לי : "חברת הביטוח רשאית לתת פרטים לגבי הפוליסה, לרבות מוטבים, רק ליורשים בדין. כדי לקבל פרטים לגבי הפוליסה יש להמציא צו ירושה או צו קיום צוואה. " אז מה עושים אם טרם ניתן צו קיום צוואה ואף הוגשה התנגדות. ואני רוצה להגיש תביעה לפיה הכספים בפוליסה שייכים ליורש עפ"י הצוואה ולא למוטב. אך לצורך הגשת תביעה כזו אני צריך את שמות המוטבים כי הם צריכים להיות נתבעים. נכון? ואני צריך פרטים על הפוליסות והמסמכים שקשורים אליהם לצורך הטענות שאני רוצה לטעון בכתב התביעה. אז איך אפשר להגיש כתב תביעה מבלי שמוסרים לי את הפרטים?

  השב
 • 11:37, 12 במרץ 2012

  הגש תביעה ובקש מבית המשפט צו להורות לחברת הביטוח לחשוף את המוטבים.
  לאחר קבלת שמות המוטבים, הוסף אותם לתביעה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.