תביעת ביטוח לאחר מות אבי - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 23:39, 23 באוקטובר 2012

  שלום רב,לצערי אבי נפטר ולפי ההורדות בחשבונו הובהר לי שיש לו 2 ביטוחי חיים. דיברתי עם הסוכן של אחד מהם והוא ביקש ממני תעודת פטירה וצו קיום ירושה והוא אמר שהוא יטפל בזה, מהפוליסה שמצאתי בביתו הבנתי שהוא מבוטח על 50 אלף במקרה מוות, האם זה הכל? שאלה נוספת לגבי הביטוח השני, הוא היה מבוטח בהראל וכשיצרתי איתם קשר הם אמרו לי שהתיק סגור וכשהתעקשתי שהוא היה מבטח העבירו אותי למחלקת תביעות ואמרו לי שם שהפוליסה שלו פגה בספטמבר אבי נפטר חודש לאחר מכן ובאותה תק' שבה פג התוקף היה מאושפז במצב קשה בבי"ח כך שלא יכל להתייחס אז להודעה הזו. הם אומרים שאין שם הרבה כסף ושמדובר על כמה אלפים בודדים ושהם ישלחו לי טפסים למילוי תביעת ביטוח. האם להאמין להם? מה לעשות?

  השב
 • 12:32, 24 באוקטובר 2012

  בכדי לחוות דעה מקצועית לגבי המקרה יש לעיין בפוליסה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.