שתי פוליסות אובדן כושר עבודה - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 19:15, 12 בנובמבר 2012

  יש לי 2 פוליסות אחת של אובדן כושר והשניה של נכות מתאונה באובדן כושר הבאתי מסמכים מביטוח לאומי שקבע לי 76 אחוז זמני עם 100 אחוז אי כושר עד ל 31.5 ונראה לי שבעקבות זה חברת הביטוח גם כן קבעה 100 אי כושר עד 31.5 ובפוליסת של נכות מתאונה עדיין לא הגשתי את המסמכים מהרופא הפרטי שקבע 60 אחוז לצמיתות עכשיו ברצוני לדעת אם אני אשלח לחברת הביטוח את המסמך על 60 אחוזי נכות האם על פיו הם יכולים לבוא ולטעון שאין לי אי כושר ולבטל את הקצבה של אובדן כושר או שלא?

  השב
 • 20:00, 12 בנובמבר 2012

  אובדן כושר עבודה ונכות הינם 2 תחומים נפרדים.
  בקביעת הנכות הרפואית נסמך הרופא על החומר הרפואי המצוי אצלך. בקביעת אובדן כושר עבודה, נסמך הרופא על הנכות הרפואית ועל האפשרות שלך לעבוד בנכות שנקבעה לך.
  עצתי אליך, אל תסתיר מחברת הביטוח את הקביעות הרפואיות שלך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.