לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אלינור

דמי מזונות שהגרוש צריך לשלם לילד אחד

שלום, אפרט לך בקצרה, אנחנו גרושים עם הסכם ממון,לי יש דירה משלי מלפני הנישואים, יש לנו ילד בן שנה ו10 חודש, הגבר מרוויח כ-20-30 אלף ברוטו,יש לו עסק, ואני פוטרתי לפני כחודש וכרגע לא עובדת,שעבדתי הרווחתי כ-3000 ש"ח,וזה כנראה יהיה הסכום שארוויח שאצא לעבוד,בגלל שאני יעבוד במשרה חלקית,בגלל הילד, מה הסכומים שבית משפט פחות או יותר יפסוק? תודה, מראש,

item.Author מנהל הפורום שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלום אלינור, עלייך לנקוט בהליכים מתאימים כדי לקבל מזונות מהאב. ייתכן כי בשלב הראשוני תוכלי לקבל גם השלמת מזונות עבורך אבל שימי לב כי ההכנסה שלך אינה 3000 ש"ח אלא כוללת גם את ההכנסה מדמי השכירות שאת מקבלת על כן באם הכנסתך היא בערך 5000-6000 אינני רואה כיצד תקבלי מזונות עבורך. לגבי הילד - אני יכול לראות כאן מזונות מלאים שנפסקים עבורו בגין פערי השכר בינכם לרבות תשלום מלא הוצאות החינוך. ייפסק כאן מדור למרות שיש לך דירה שכן השכר מהדירה ייחשב כתוספת לשכרך ולא כמשהו שמבטל את המדור לגבי סכומים - אני יכול לראות חיוב מלא בגן, למרות שמקובל לחייב במחצית + 1500 ש"ח + מדור בשיעור של 30%.

אלינור

היי, רציתי להבהיר כמה דברים, 1.הדירה היא בבעלותי,ואני והבן שלי גרים בה ולא משכירים את הדירה, 2.כרגע אני מובטלת ולא עובדת, 3.אנחנו התגרשנו לפני 7 שנים,ואחרי כחצי שנה חזרנו,את הילד עשינו לפני כשנתיים, אז השאלות שלי, מה בערך הסכום מזונות שאוכל לקבל עבור הילד? והאם אתה חושב שיש לי גם אפשרות לקבל השלמת מזונות אישה? תודה, אלינור

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום מזונות