חוב ארנונה של רשום על שמי רשום על שם הגרוש - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • מיכל

  נשלח ע"ימיכל 20:19, 1 באוקטובר 2014

  חוב ארנונה - עריית חיפה עיקלה לי את חשבון בנק שלי בעקבות שהרישום של הארנונה היה רשום על שם הגרוש שלי וגם חוזה השכירות באותו תקופה - היינו נשואים , התגוררתי בבית חוב הארנונה מ - 2004 ועד 2008 פניתי לעירייה ונאמר עלי בגלל שאני הייתי אישתו הם רשאים לעקל לי את חשבון בנק ברצוני לדעת באם זה אפשרי ( 3 פעמים עיקלו לי את חשבון הבנק .) הדבר זה.- תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  07:14, 2 באוקטובר 2014

  שלום,

  עניין שאלתך בחיובי ארנונה הנגבים או בדרך הרגילה או על פי פקודת המסים גביה. כפי שאת כותבת הדרישה כלפיך אינה נובעת מכך שהיית אשתו בעבר אלא בשל הסכם השכירות. לצערי לא אוכל לסייע בעניין זה בפורום.

  גיא

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.