אפליה דתית - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 11:26, 20 באוגוסט 2012

  בשבוע שעבר, בעת שהייתי במלון בי-ם עם משפחתי, הלכנו בבוקר באופן הכי טבעי לבריכה ושם... ממש לפני הכניסה, נתקלנו בהפתעה. שעות הפעילות בבריכה , חולקו לזמני פעילות עבור גברים ב 09:00 , נשים ב 10:00 וביחד החל מהשעה 11:00 וזה בגלל האורחים החרדים ששהו במלון. לא נאמר לי אפילו לא חצי מילה על אופציה כזו. (לא נתנו לבעלי לגשת לראות מה קורה עם הילדים שנמצאים במועדון הילדים, בגלל שזו היתה שעה של נשים בלבד, וצריך לעבור דרך הבריכה כדי להגיע למועדון) בנוסף המלון שופץ עד קומה 7 בעיצוב חדשני מפואר ואילו החל מקומה 8 - חזרה לשנות השמונים- רחוק ממה שהם כותבים ומפרסמים.. לצערי לא זכיתי להנות ולקבל למרות ששילמתי מחיר מלא - הקומות האלו לא יכולות להיות מוגדרות 5 כוכבים - במקרה הטוב - 3 כוכבים. וגם את זה לא ידעתי בעת סגירת העסקה. האם ניתן להגיש בתביעות קטנות?

  השב
 • 08:27, 21 באוגוסט 2012

  שרון שלום,

  בהחלט קיימת עילה להגשת תביעה. חשוב במקרים כאלו לצלם ולשמור ראיות בכדי להציגן בפני השופט ביום המשפט.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.