טופס שינוי שם - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 15:31, 2 במרץ 2014

  שלום בת זוגתי בהריון מתקדם והיום סיימנו פגישה במשרד הפנים שם נאמר שהיא מחויבת להביא מסמכים על השם הקודם שלה בפליפינים ( היא נשואה ואחרי הנישואים שינו את השם מן הסתם לשם המשפחה של הבעל. בשגרירות בפליפינים אומרים שלא ניתן לספק מסמכים הקשורים לשם הקודם בלי שהסתיים הליך הגירושין ( אנו בתחילתו) האם המשרד יכול לחייב כאשר השגרירות טוענת שאי אפשר להמציא מסמך כזה? כמו כן אני מעוניין לדעת מה מעמדה לאחר הלידה בישראל עד שאני מוכיח אהבות. כרגכ אנו בסטטוס פתיחת תיק. תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

  15:05, 4 במרץ 2014

  שלום רב
  אני צריך לקבל פרטים נוספים על מנת לתת מידע מפורט לכן מומלץ לקיים שיחה טלפונית, בעקרון כעת בת זוגך ללא מעמד ויש סיכוי כי הבקשה תידחה שכן היא נשואה לאחר בפיליפינים.
  בנוגע למעמד אחרי הלידה יש לקיים הליך משפטי בבית משפט לענייני משפחה על מנת לקבל צו לבדיקת סווג רקמות ולאחר מכן הילד/ה יהיו זכאים לאזרחות מלידה.
  לבת זוגך אין מעמד ועצם הלידה וההורות לא מעניקה לה כל זכות.
  אני עאן לרשותכם למידע נוסף

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.