שם בדרכון - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • נתי

  נשלח ע"ינתי 20:22, 16 במרץ 2014

  שלום היום קבלתי את הדרכון הראשון אבל יש בעיה קטנה שהשם באנגלית לא תואם את תעודת בתואר שלי וזה חשוב מבחינתי האם אפשר להחליף את זה וכמה זמן הטיפול ואם רוצה להחליף נגיד אחרי כמה שנים תהיה לי בעיה או עדיף להחליף היום את השם באנגלית

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  13:56, 18 במרץ 2014

  שלום רב
  שמך בדרכון מופיע כמו ששימך מופיע במרשם האוכלוסין (בהתאם לאיות שאתה כתבת בטופס)
  באפשרותך לשנות שם / לתקן במשרד הפנים אך יותר פשוט ונכון יהיה להעביר טופס "תמצית הרישום שלך" למוסד האקדמי בו למדת והם ישנו את השם וינפיקו לך תעודה חדשה שכן מדובר בטעות סופר.

  תגובה
 • 23:48, 18 במרץ 2014

  באוניברסיטה אמרו שאין אפשרות לחלוף את השם באנגלית האם אתה ממליץ להחליף את השם במשרד הפנים היום או זה לא קשור אם בקשתי להחליף אחרי כמה שנים

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  11:29, 27 במרץ 2014

  לא ככ הבנתי מה חשיבות שינוי השם.. אם זה תיקון טעות סופר ותראה באוניברסיטה את תמצית הרישום שלך עם השם בעברית ובאנגלית לא אמורה להיות להם בעיה לתקן את השם ברישום אצלם או להוציא תעודה משוחזרת של התואר.

  תגובה
 • 10:56, 4 באוגוסט 2016

  אתה סותר את עצמך! לפי הרשום במרשם אוכלוסין או לפי מה שאני כתבתי בטופס הבקשה שלי לדרכון??

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין יהושע פקס

מנהל הפורום: עורך דין יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.