הצגת הדירה לקונה חדש - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • נתי

נשלח ע"ינתי 11:54, 10 במרץ 2015

שלום, אני שוכרת דירה בת"א מעל לשנתיים חתומה כרגע על חוזה עד סוף השנה. בתחילת השנה, במעמד חידוש החוזה בעל הדירה בישר לי שהוא מוכר את הדירה ורוצה להראותה לקונה חדש באמצעות מתווך. נתתי את הסכמתי לעניין ברוח טובה. מאז, במשך שלושה חודשים נכנסים ויוצאים אנשים בדירה כמו בתחנת אוטובוס ואין בי כבר רצון לשתף פעולה. יש לציין שבחוזה אין סעיף המחייב אותי לכך יש רק סעיף של הודעה מוקדמת במידה והדירה נמכרת באמצע החוזה. האם אני מחויבת להסכים להכניס אנשים לראות את הדירה? האם אני יכולה פשוט לא להסכים לכך? אני יודעת שזה יעכיר את היחסים עם בעל הדירה אך זה עבר את גבול הטעם הטוב. אודה לעזרתכם. תודה.

השב
  • 18:17, 11 במרץ 2015

שלום רב
    אפשר לבקש להגביל את שעות הביקור למועד נוח לך לדוג' - שישי בבוקר או בצהריים במשך כשעה.
    אז הדבר לא יהווה טרחה ותוכלו להסתתדר על המועדים והזמנים בהתאם לנוחיותכם (אפשר פעם בשבועיים או גם פעמיים בשבוע).
    בהצלחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע