עזיבת דירה שכורה לפני תום החוזה בעקבות חוסר התייחסות של בעל הדירה - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • דניאל

נשלח ע"ידניאל 22:34, 13 ביוני 2015

שלום שגיא אני ואישתי מתגוררים בדירה שכורה כבר תשעה חודשים עם חוזה לשנה לפני כחמישה חודשים פנינו לבעל הדירה לגבי הדלת של המקלחת שירותים שנהרסה ואי אפשר לסגור אותה, משמע שאני ואישתי צריכים לעשות את הצרכים שלנו עם דלת חצי פתוחה וכנ"ל לגבי המקלחת כמובן שלארח אנשים בדירה זה ממש משפיל לפני כחודשיים פנינו אליו לגבי בעיות בחשמל בחדר שינה האור בחדר שינה פשוט לא נדלק בגלל בעיות במגעים זה לא שהמנורות שרופות או משהו פשוט לא עובד האור בעל הדירה באופן קבוע כשהוא רואה אותנו מספר לנו סיפורים שהוא דיבר עם הבעל מקצוע והבעל מקצוע מתחמק ולא רותה לבוא סיפורים שהם ממש לא מציאותיים, בטח לא במשך כמה חודשים בנוסף בחורף סבלנו מרטיבויות בבית בעיקר במקלחת ובחדר שינה שפיתחו עובש שגם לגבי זה בעל הדירה התמהמה הרבה זמן ולבסוף כשבא לטפל זה היה רק במקלחת כי בחדר השינה אני ואישתי כבר טיפלנו בעצמו לאחר שנגרם לרהיטים של חדר השינה נזק מהעובש שהתפתח מהרטיבות אפשר להגיד שכבר השלמנו עם המצב בו אנו חיים אבל מתחילת הקיץ נתקלנו בבעיה אחרת שגרמה לנו ממש להישבר הבית שלנו מותקף בעכבישים בכל הגדלים פעם או פעמיים בשבוע אנחנו נתקלים בעכבישים ולא הקטנים בגודל של פירור השבוע אף נתקלנו בטרנטולה הסיבה היא כנראה שאנחנו גרים מתחת לבית של בעל היחידה ומעל הבית שלנו בחצר שלו יש הרבה עצים וצמחיה שכנראה משמשים בית לכל אותם החרקים לאישתי יש פוביה מעכבישים וכשהיא רואה נכביש אפילו הקטן ביותר היא נתקפת פחד ומשתתקת לאחר בירור עם מדבירים ולאחר קריאה באינטרנט הבנו שאין דרך להרחיק עכבישים והחלטנו שאנחנו ממש חייבים לעזוב את הדירה הבעיה היא שיש עוד כמעט ארבעה חודשים עד תום החוזה מה באפשרותנו לעשות כדי לעזוב את הדירה במיידית? האם אנחנו יכולים להשתמש בדברים המוזכרים לעיל כדי לצאת מהדירה ללא קנס כלשהו? תודה מראש!

השב
  • 10:51, 17 ביוני 2015

שלום רב
    הדבר תלוי בחוזה בין הצדדים.
    המלצתי לפנות לבעל הדירה ולדבר איתו על כך ולסגור הדברים בכתב.
    בהצלחה,

תגובה
  • 00:23, 19 ביוני 2015

מה תלוי בחוזה
    תן לי בבקשה ממך הכוונה מה לבדוק בחוזה?
    איזה סעיף יכול להתקשר לעניין?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע