לאחר בירור שעשיתי.... - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
 • אביאל

  נשלח ע"יאביאל 09:31, 22 ביוני 2014

  לאחר בירור שעשיתי, הבנתי שלמרות ריבוי הבעיות שהיו לי (חרקים לפני תחילת החורף בעיקר בשירותים, הצפת ביוב שזורמת לתוך הדירה בעקבות הדחת מים באסלה ורק לאחר 19 ימים זה טופל סופית, בהקשר הזה רק לאחר 15 ימים היא הביאה אינסטלאטור וביום זה בדיוק נכנסתי לניתוח אפנדציט. השיפוצים הנ"ל שדיברתי עליהם שעדיין ממשיכים וסינון שיחות והודעות מצד המשכירה קצת לפני שהכרזתי שאני רוצה לעזוב את הדירה, כחודשיים לאחר תחילת השיפוצים) אין לי קייס להגשת תביעה כנגדה ויכולת להפר את החוזה שכירות, אך התעוררה בעיה חדשה/ישנה. כעת לאחר שהתחיל האביב והקיץ נהיה ריבוי של חרקים שוב, לא רק בשירותים כמו בהתחלה אלא גם ביחידת דיור עצמה שהיא די קטנה, 20 מ"ר. הסיבה שיש הרבה חרקים היא בגלל שיש רווחים בחלון היחיד ביחידה, ודבר זה אני יודע מאחר ועשיתי ניסוי של שבוע לעצמי עם סתימת החורים על ידי נייר מטבח, ואכן כמות החרקים ירדה כמעט לגמרי. ביום שלישי שעבר אמרתי שזאת הבעיה ושתסדר אותה, והיא אמרה שהיא תתקין רשת, אך שוב בשל התנהלותה הכושלת של המשכירה אין פיתרון עד עכשיו לאחר 12 ימים. האם דבר זה בנוסף לכלל הבעיות שהיו לכל אורך החוזה, היא עילה להפרת החוזה? ובהקשר הזה אם תתעורר בקשה לרצון לריסוס במידה והרשת לא תספיק, ואי ביצוע העניין שוב בגלל המשכירה לאחר שבוע נגיד, האם זאת עילה להפרת החוזה? אני צריך לציין שהיא מסננת שיחות והודעות שלי ללא הפסקה, וללא שום בושה!!

  השב
 • 09:37, 22 ביוני 2014

  יש עוד לציין שהשיפוצים שאני מתאר בסוגריים כבר נמשכים ארבעה וחצי חודשים מתחילת פברואר!! השיפוצים הם מצד שתי משפחות מקרב השכנים, ולא נראה סיום באופק. המשכירה מצידה טוענת שאין לה מה לעשות, ולא מוכנה להתפשר בצורה כלשהי על החוזה. חשוב לציין שאני סטודנט והנזק שנגרם לי עקב חוסר שינה וחוסר יכולת ללמוד הוא עצום, ושוב בלי שום סימן שהדבר הולך להסתיים.

  תגובה
 • 09:07, 23 ביוני 2014

  שלום רב
  ע"מ להשיב לשאלותיך יש לעיין בחוזה בין הצדדים.
  מה מוגדר הפרת חוזה? מה הסעדים?
  אין אפשרות לתת תשובה כללית - אלא רק לאחר עיון בפרטים המוסכמים ביניכם.
  בהצלחה,

  תגובה
 • 20:55, 27 ביוני 2014

  האם אני יכול לשלוח לך צילום של החוזה ותביט בו?...המייל שלי מופיע פה במערכת וגם הטלפון הנייד..

  בתודה מראש.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע