שינוי עילה על תלונת שווא - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • אמיר

  נשלח ע"יאמיר 13:53, 27 ביולי 2015

  שלום עו"ד יאיר, אישתי התלוננה עלי במשטרה לאחר שהתרגשנו שהייתי תוקף אותה גופנית ומינית, קיבלתי עכשיו מכתב מהפרקליטות שסגרה את התיק עקב טין ראיות מספיקות.אני עובד ציבור מה עליי לעשות כדי לשנות את העילה ללא אשמה כי אני בטוח בחפותי וכמה זמן יש לי להגיש בקשה לשינוי. אשמח אם תפרט נושא זה תודה. ו

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  יאיר רגב,מנהל הפורום

  15:08, 27 ביולי 2015

  היי אמיר,
  אני בחופשה בחו״ל אשמח לענות לך כאשר אחזור
  לא מדובר בתשובה פשוטה ויש משתנים רבים
  בינתיים הגש בקשה לצילום כל חומר החקירה לצורך הגשת ערר על הסגירה

  בברכה
  יאיר רגב

  תגובה
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  יאיר רגב,מנהל הפורום

  15:10, 27 ביולי 2015

  ליתר דיוק ערר על עית סגירת התיק

  תגובה
 • 16:01, 4 באוגוסט 2015

  היי , מקווה שחזרת לארץ בשלום. אשמח לקבל תשובה לשאלה הקודמת ומהו הזמן המותר להגיש ערר. ורציתי לשאול בנוסף ,. האם אני יכול לתבוע את אישתי לשעבר ל לשון הרע? גם ללא שינוי עילת הסגירה? יש מיתוס שאומר אם אני מנסה לשנות עילת הסגירה או לתבוע על לשון הרע התיק יכול להיפתח מחדש וכאילו הפרקליט ינסה לעשות דווקא ויעמיד אותי לדין..אני חף מפשע ונורא נפגעתי מהתלונה שהיא העלילה לכן חשוב לי למצות איתה את הדין עד הסוף..אשמח אם תוכל לבאר נושא זה

  תגובה
 • 16:06, 4 באוגוסט 2015

  בנוסף אם אני לא מערר על עילת הסגירה מ"חוסר ראיות". אני עובד בבית חולים האם הרישום הפלילי הזה יכול להפריע לי לעבוד בבית חולים לציין שוב התיק נגדי נסגר מעילת חוסר ראיות. והאם לבית חולים יש גישה למאגרי המשטרה?

  תגובה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.