פרובוקציות ואלימות מילולית. - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • moshe

  נשלח ע"יmoshe 15:57, 26 בדצמבר 2013

  שלום. אשתי פתחה נגדי תביעת מזונות בבית משפט לענייני משפחה. בבית נערה עם הפרעת קשב וריכוז ובעיות התנהגותיות . הבעיה שהן הנערה והן האשה מנסות לבצע פרובוקציות נגדי. זה כולל התחצפות בלתי נסבלת מצד הנערה שרוכבת על המצב הנפיץ ואהדת האם. וזה כולל התגרויות מצד האם שהיא מכורה למין ובגדה עם הרבה גברים. האם מצדיקה אותה בצורה חד צדדית וגורפת מה שמלבה עוד יותר את הבעיה. מצבי הכלכלי לא מאפשר לי לשכור דירה אחרת. השאלה אם אני מעמיד ילדה חצופה במקום בקול רם האם יש בזה בעיה? אם עקב הפרובוקציות של אשתי מתחיל וויכוח בקול רם האם יש פה בעיה מבחינתי? איך להמנע מנפילה בפח הזה. תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  16:50, 26 בדצמבר 2013

  שלום משה,
  טיפול משפטי מקצועי, מחייב בדיקה פרטנית של נסיבות המקרה. רק כך יכולים עורכי דין לתת חוות דעת משפטית מקצועית ונכונה ללקוח.
  לשם כך, יש לקבוע פגישת ייעוץ אישית עם עורך הדין, במסגרתה ירשום עורך הדין את כל העובדות, יעיין במסמכים שברשות הלקוח וייתן חוות דעת לגבי דרכי הפעולה.
  סיומו של כל הליך משפטי בצורה מוצלחת, מחייב קבלת ייעוץ משפטי אישי ופרטני, אחד על אחד, עם עורך דין מומחה.
  יש להקפיד לפנות אך ורק לעורכי דין המומחים בסוגיה המשפטית הספציפית.
  אני יכול לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב).
  הנושא שהעלית אינו קשור אלי ואני ממליץ לך לפנות לעו"ד לענייני משפחה.
  בברכה,

  תגובה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.