• 9 בינואר 2014

  תלונה על אלימות

  אשתו של חבר טוב הגישה נגדו תלונה שקרית במשטרה על אלימות כלפיה
  אם מאמינים לאישה וחושבים שהוא באמת היכה אותה זה אומר שהוא לא יוכל לראות את הילדים שלו עד שהתיק נגדו ייסגר?

  9 בינואר 2014
 • 9 בינואר 2014

  תלונה על אלימות

  שלום נתן,
  המלצתי המידית לייעץ לחבר שלך לקחת עו"ד מומחה בפלילים, אין להקל ראש לרגע במצב בו הוא מצוי. תפקידו של עורך דין פלילי במסגרת עבירות אלימות במשפחה הינו תפקיד חשוב ביותר. רק עורך דין מנוסה ומקצועי יוכל לבחון כראוי את תיק החקירה שנפתח נגדו ולעבור על העדויות שנגבו ולגבש איתו קו הגנה ברור.
  לידיעתך, בתיקים כאלה, הבעיה הינה ההכרעה בין שתי גירסאות סותרות, דהיינו, קביעת מהימנותם של הבעל החשוד והמתלוננת.
  ההשלכות של הגשת תלונה על אלימות במשפחה
  חלק ניכר מהבעלים העומדים בפני גירושים אינם מבינים את ההשלכות של תלונה בגין אלימות במשפחה ולכן הם אינם מתמודדים בצורה נמרצת עם צווי הרחקה ו/או צווי ההגנה, אולי מתוך תקוות שווא שמא האישה תתרצה, ושלום הבית יפציע מבעד לאפלה. לתקוות שווא מעין זו אין על מה לסמוך.
  במציאות – אישה שמעזה להתלונן תלונת שווא במשטרה וממשיכה בבקשת צו ההרחקה ו/או צו ההגנה, מנסה לגרום לכך שהבעל ירצה להתגרש באופן מיידי, שכן ברור לה כי תלונת שווא במשטרה מאיינת כליל את יחסי האמון בין בני הזוג.
  כיוון שתלונת שווא על אלימות במשפחה ובקשה למתן צו הרחקה ו/או צו הגנה הן אך ורק יריית הפתיחה המבשרות קרב גירושים כוחני, יש להתמודד עימן מיידית, במלוא התבונה והמרץ. גם אם מדובר בתלונה אמיתית, אך מוגזמת ביותר, תקפים הדברים, שכן הבאת עניין של מה בכך לפתחן של הרשויות מבשר גירושים קרבים ובאים.
  בהצלחה

  9 בינואר 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?