ביצוע פסק דין - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • יובל

  נשלח ע"ייובל 19:28, 4 באוגוסט 2013

  ניהלתי תביעה שהתחילה בבקשה לביצוע שטר והועברה להליך רגיל. בתביעה יצגתי את עצמי ואילו הצד השני היה מיצג ע"י עורך דין. פסק הדין קובע סכומים שונים לטובתי ולא איזכר את ההוצאות שנפסקו לטובתי בהליכי ביניים, כולל בבקשה לביצע שטר. הצד השני. עורך הדין של הצד השני שלח אלי צק מלווה במכתב שבו הוא מחשב את הריבית וההצמדה כראות עיניו, וכמובן שאת ההוצאות בהליכי הביניים הם לא שילמו. לפי חישוב שלי ההפרש מגיע לכ 11,000 ש"ח שטרם שולמו. השאלה שלי היא איך אני מגיש את כל הענין הזה בהוצאה לפועל, אני מבין שיש טופס בקשות זוכב לפעולות כספיות ושם אני צריך לבקש את הקטנת החוב (כי השטר שהוגש לביצוע גבוה מהסכומים שנפסקו) האם צריך למלא את הטופס ולצרף אליו את העתקי ההחלטות ובקשה מפורטת עם הסכומים ששולמו והיתרות שטרם שולמו.....איך בדיוק זה מתבצע

  השב
 • 10:26, 5 באוגוסט 2013

  יובל שלום
  באופן עקרוני, עליך להכין בקשה לביצוע פסק דין לה תצרף את כל החלטות הביינים ופסק הדין.

  עליך לרשום את הסכומים בערכי קרן בצירוף תאריכי ההחלטות

  בשורה תקבולים שהתקבלו עליך לרשום את הסכום שקבלת

  החישוב יעשה אוטומטית על ידי הוצל"פ

  ככל שתהיה יתרה יפתח תיק, ככל ולא תהיה יתרה לא יפתח

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.