בני זוג בהליכי פש"ר - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 14:43, 14 באפריל 2014

  שלום רב, הבעל בפש"ר כמה חודשים. גם אשתו מעוניינת לפנות להליכי פש"ר. האם כדאי שבבקשה שלה לצו כינוס לבקש שהדיון בהכרזה כפושטת רגל יהיה במאוחד עם בעלה או לדחות את הדיון שלו למועד שייקבע לה או להשאיר כך שכל אחד מהדיונים יהיה במועדים נפרדים. תודה. חג שמח.

  השב
 • 15:22, 14 באפריל 2014

  ראשית, חג שמח שיהיה לכם. כעת אנסה לענות על השאלה, כיוון שאינני יודע האם הליך הפשר של בעלך החל בטרם נכנסה לתוקף הרפורמה בהליך, אינני יכול לענות על השאלה ולדייק. ברם, במידה והבעל נכנס להליך בטרם הרפורמה, אזי מועד ההכרזה עליו כפשט"ר תהיה כ-12 חודשים לאחר מועד צו הכינוס, ובמידה ותחל האישה את הליך הפשר כעת, מועד הדיון בהכרזה יחול כ-18 חודש ממועד צו הכינוס. משכך, אבקש כי תואילי למסור יותר פרטים או להתקשר למשרדי על מנת לקבל הכוונה נכונה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.