• משה מזרחי

  נשלח ע"ימשה מזרחי 02:54, 20 באפריל 2014

  שלום רציתי לדעת למה אני צריך לשלם את כל הריביות המפלצתיות שבחוב לבנקים אם אני הולך לפשיטת רגל אני צריך את כל הריביות האלו???מה עשינו פה אם ככה חוב של 180 ומשהו קפץ ל250 אלף בגללל ריביות

  השב
 • 19:00, 22 באפריל 2014

  משה שלומות, במהל ךהליך פשיטת רגל לאחר הגשת כל תביעות החוב כנגדך, נבדקות תביעות החוב והריביות העודפות שלא עפ"י ריבית פסיקה והצמדה, מבוטלות. במידה ולא הבנת תשובתי אנא צור קשר עם משרדי. בברכה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.