• רוני

  נשלח ע"ירוני 17:23, 20 באפריל 2014

  לקבל הפטר חלוט פטור מכל החובות אחרי 18 חודשים זה אפשרי על מה מסתכלים בעיקרר והאם חשוב ומומלץ לקחת עורך דין שילווה אותי בכל התהליך איך יודעים לבחור עורך דין טוב .?

  השב
 • 19:02, 22 באפריל 2014

  רוני היי, על מנת לענות על שאלתך אני זקוק ליותר פרטים... אני סבור שתמיד כדאי שיילווה אותך עו"ד הבקיא בתחום על מנת לקדם ההליך ולסיימו עם ההפטר המיוחל. בברכה,

  תגובה
 • 19:17, 22 באפריל 2014

  תאמת אני לא מבין בזה מה יש מה אין אני כבר כולי בתיסבוך נפשי מסוכסך עם כל העולם משפחה הכוונה לא רגוע מזה עשו לי עוצר עיקולי שכר עיקול רישיון קשהה מאוד אתה מתמחה בפשיטות רגל?

  תגובה
 • 10:09, 23 באפריל 2014

  רוני היי,
  אנא צור קשר עם משרדי על מנת שאוכל לנסות ולסייע לך....
  בברכה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.