• דן

  נשלח ע"ידן 07:02, 3 באוקטובר 2014

  שלום, הורשעתי בהליך פלילי, בנוסף למאסר קצר הוטל עלי לפצות את המתלונן נגדי שפצעתי ב 20000 ש"ח. אני הולך לפשיטת רגל, האם גם פיצוי נכלל בתהליך או שפיצוי זה כמו קנס שאני חייב לשלם בכל מקרה, ואם כן וכרגע אין לי אפשרות לשלם את הפיצוי, האם הוא צובר ריבית עד שאוכל לשלם אותו או שהוא פטור מריבית. הרבה תודה

  השב
 • 10:39, 3 באוקטובר 2014

  שלומות, פיצוי בעקבות הליך פלילי הינו חוב שאינו בר תביעה בהליך פשר ומשכך עליך לשלמו. ברם כל עוד אתה מצוי בהליך הפשר החוב קופא על שמריו ואתה נדרש לשלמו בצירוף רבית בהתאם לפסיקה והצמדה למדד בתום הליך הפשר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.