פשיטת רגל - שחבון בנק - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ויקטור

  נשלח ע"יויקטור 16:14, 27 ביולי 2015

  שלום, יש לי חשבון בנק משוטף עם הבת שלי , והיא שוקלת להכנס לאליך פשיטת רגל. מה הוא גורל החשבון המשוטף, האם אני יוכל להמשיך להשתמש בו, האם בן אדם הנמצא באליך פשיטת רגל יכול לעבוד ולפתוח חשבון בבנק? תודה

  השב
 • 09:06, 28 ביולי 2015

  אסור לפושט רגל להיות שותף עם אחר בחשבון בנק. מאידך, פושט רגל רשאי להתנהל עם חשבון בנק תחת המגבלות של הפקודה. משכך, רצוי כי יופרדו החשבונות שלך ושל ביתך. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.