ההבדל בין פתיחת חברה LLC לבין חברת תיווך אמריקאית של ישראלים - פורום רכישת דירה בארה"ב

שאלה חדשה
 • Fay

  נשלח ע"יFay 09:15, 21 ביוני 2013

  שלום, אני תושבת ישראל, ב- 2011 רכשתי condo בפלורידה הוא מושכר כמובן ועכשיו נמצאת בהליך לרכישת condo נוסף להשכרה באותו אזור , הכל דרך חברת תיווך אמריקאית של ישראלים והם גם חברת הניהול שלי, הם משלמים את המיסים והכל. בזמנו פתחתי חברה LLC בגלל שהמליצו לי לפתוח +חשבון בנק ע״ש החברה . רציתי לדעת האם יש בכלל הבדל ? מה בעצם נותנת לי פתיחת החברה בפלורידה ? האם לא מספיק היה לפתוח חשבון בנק על שמי ? בנוסף הייתי רוצה לדעת על עוד ערים בארה״ב שאפשר עדיין לרכוש שם נדל״ן עם תשואה של מעל 10%• תודה

  השב
 • 19:37, 26 ביוני 2013

  היי, fay

  פתיחת llc נותנת לך בעיקר הגנה משפטית מה שאין לך כשהנכס על שמך. לשם הדוגמא :
  נניח שיש לך 4 נכסים בארה"ב וכולם על שמך, נניח ודייר ששוכר את אחד הנכסים שלך נופל ושובר את הראש ועכשיו תובע סכום מסויים של כסף, נניח מיליון דולר. עכשיו הוא תובע אותך כי הוא טוען שמשהו בנכס לא היה בטיחותי. גם אם עשית ביטוח צד ג לנכס יש מקרים שהביטוח לא מכסה וגם אם כן עד גובה מסויים. נניח והביטוח לא מכסה או שהתביעה מעבר לסך הביטוח וגם נניח והוא זוכה, את צריכה לשלם לו מיליון דולר ואין לך אין לשלם, הוא יכול להעקל את כל הנכסים שרשומים על שמך. אם לכל נכס היה llc נפרד הוא היה יכול לתבוע רק את הllc המסויים השנכס קשור אליו. כלומר הייתי מאבדת נכס אחד ולא את כולם.

  וכן יש עוד ערים בארה"ב שבהם ניתן לרכוש מעל 10%+ תשואה

  תגובה
 • 14:16, 7 ביולי 2013

  Fay שלום,

  היות שכבר פתחת את ה-LLC אזי החברה מגינה עליך מכל אחריות אישית בגין נזיקין, הקשורים לנכס אך בעתיד אין צורך לפתוח חברת LLC וניתן להסתדר עם רכישת הדירה וגם ניהול באמצעות פתיחת חשבון בארה"ב.

  לגבי השאלה שלך על ה-10% בוודאי יש ערים עם תשואה הרבה יותר מ-10%. יש מקומות שמציעים 15% תשואה ואפילו יותר. והמקומות האלו גם נותנים דיווח כל שלושה חודשים בכל הנוגע לרווחים בגין השכירות.

  תגובה
 • 16:13, 2 באוקטובר 2013

  שלום,

  כרגע אני עומד לפני רכישת נכס בארה"ב. בלשב זה -
  1) האם כדאי לפתוח LLC או שמא חשבון בנק בלבד? האם לדעתך היתרונות (הגנה משפטית) עולים על חסרונות (עלויות והתעסקות בירוקראטית נוספת)?
  2) מהן עלויות פתיחה ותחזוקה השנתית של LLC?
  תודה מראש
  אלון

  תגובה
 • 19:04, 16 ביולי 2013

  Fay
  אודה לך אם תעבירי אלי את שם חברת התיווך כולל אתר.
  האם את ממליצה ואילו עמלות ?
  תודה,
  שי

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום: עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד משנת 1985, בעל תואר (Doctor of Jurisprudence J.D) במשפטים מאוניברסיטת University of Texas Law
למידע נוסף

053-9376327 חיוג
הודעה

הפורום הוקם כשירות לקהילת המשקיעים במקרקעין בארה"ב. ההשקעות בחו"ל מניבות תשואות גבוהות ומאפשרות עליית הערך העתידי של הנכסים. עם זאת על המשקיעים לבצע את השקעותיהם בדרך הנכונה ע"מ שזו תניב להם את התשואות הגבוהות. חשוב שהכסף הפנוי יושקע לא רק במקומות הנכונים אלא גם באופן הנכון שימנע אירועי מס. ההשקעה בנדל"ן מצריכה ידע משפטי נרחב שיבטיח גיבי משפטי מלא ויעוץ חוקתי הולם. 

התשובות בפורום הינן כלליות ואינן מחליפו ייעוץ משפטי אישי.