• 19 בדצמבר 2013

אגרת טלויזיה

משרדי עורך הדין פרנקל שלחו לי מכתב מההוצאה לפועל שאני חייב אגרת טלויזיה על השנים שבין 2005 עד תחילת 2009,התקשרתי אליהם והסברתי להם שאני גר אצל אמא שלי,הם ביקשו את ת״ז של אמא שלי כדי לבדוק אם אנחנו באמת גרים באותה כתובת,והם אמרו לי שלפי הכתובת במשרד הפנים אנחנו גרים באותה כתובת ואמא שלי פטורה מאגרת טלויזיה.אבל אז הם טענו שאני נשוי,והכתובת של אישתי לפי משרד הפנים זה אצל ההורים שלה(גם ההורים שלה פטורים).הם טוענים שאני צריך להוכיח להם ולהמציא מכתבים כל שהם מהשנים הללו שזאת הכתובת של שנינו.למרות שאני חייב לטענתם ולמרות שהחוב על שמי והכתובת שלי אצל אמא שלי!?,,,,,,תודה רבה

19 בדצמבר 2013
  • 19 בדצמבר 2013

תכתוב לרשות השידור, לא לעוכר הדין פרנקל

תכתוב שאתה גר כל השנים ביחד ובאותה יחידת דיור עם אימך, בכתובת הרשומה במרשם התושבים. .(ציין את הכתובת) . ציין כי אינך מחזיק בבעלותך שלך מקלט אלא כל מכשיר שנמצא בבית אימך שייך לה ובחזקתה. ציין מספר ת.ז. של אימך. הסבר כי כל דרישותיהם לתשלום מאותן שנים בהן גרת ביחד עם אימך, בין אם כנשוי ובין אם כרווק, וכי היום אתה גר עם אשתך באותו מקום בבית אימך.
    על כן דרישות התשלום ודרישות החוב לכאורה הן בטעות או שגגה במקרה הטוב, בזדון במקרה הפחות טוב, ובכל מקרה יש לבטלן.

19 בדצמבר 2013
    • 26 בדצמבר 2013

תכתוב לרשות השידור, לא לעוכר הדין פרנקל

כשאתה כותב לכבוד עו"ד פרנקל יש לספק הוכחות שלא גרת עם ההורים.
      במידה ויש הוכחות מה טוב ובמידה ואין אולי כדאי לשלם כי בכל זאת צפית בשנים אלו בערוץ הראשון.

26 בדצמבר 2013
      • 27 בדצמבר 2013

כדאי שתמצא פרנסה אחרת מאשר להתחזות ולהטעות

אין צורך לספק לפרנקל ושו"ת כל הוכחות. על פי חוק הרשות צריכה להוכיח ויש גם פסיקת עליון שאין לרשות להסתמך על רישום מרשםם האוכלוסין כהוכחה למקום מגורים. אתה כל הזמן משכנע אנשים לשלם גם כשהתשלום אינו לפי חוק וגם כאשר הדרישה בניגוד לחוק.

27 בדצמבר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?