תביעה נגד הרשות בגין הטרדה - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 19:26, 11 באוקטובר 2014

  מעולם לא רכשתי טלויזיה, משנת 2002 אני גר בבית הורי ודודתי לסירוגין שהם פנסיונרים יהיו משלמים האגרה בעצמם כל השנים כחוק. רשות השידור רדפה אותי במשך למעלה משנתים ושילחה בי שני עורכי דין שונים, למרות ששלחתי להם את כל המסמכים שדרשו ו מכתבים אינספור שהם לא התייחסו אליהם. בצר לי תבעתי את רשות השידור בבית דין לתביעות קטנות בתל אביב, כעבור כחודשיים קיבלתי מכתב מעו''ד המייצג אותם: ''רשות השידור הישראלית (בפירוק) מתכבדת להודיע בזאת לבית המשפט כי לפי חוק השידור הציבורי 11 באוגוסט 2014 סעיף 104 שכותרתו ''הקפאת הליכים'' מיום הפרסום לא ניתן להמשיך או לפתוח בשום הליך נגד הרשות, אלא ברשות המפרק ו בתנאים שיקבע''. יש לציין שהגשתי את התביעה כבר בשלישי לאוגוסט 2014. האם הכל אבוד או שיש לי עדיין מה לעשות בניסיון לקבל פיצוי עבור הסבל המתמשך של משפחתי בשל איומיה של רשות השידור? אם עדיין לא אבדה תקווה אנא אימרו לי מה אוכל לעשות. בתודה מראש ובברכת חג סוכות שמח.

  השב
 • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  10:32, 12 באוקטובר 2014

  אכן אם הגשת תביעה נגד הרשות....תצטרך להגיש תביעת חוב לתיק של הכונ"ר(בית המשפט המחוזי- ששם הליכי ההקפאה, לכך יש לך 1/2 שנה!) ואם יש נושים קודמים...המשמעות שספק אם תקבל "שקל וחצי"

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור