נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נכון

אגרה 2015 לשלם?

האם זה נכון או לא? שאלה של כן או לא! האם יש לשלם אגרה לשנת 2015? האם יש לשלם חצי אגרה שנתית? האם לשלם שליש אגרה שנתית? האם לשלם רבע אגרה שנתית ? האם כדאי להמתין לקבלת שובר או בקשה לתשלום ל2015 ולא לשלם עד אז כי בכל מקרה לא יכולים לתת קנסות ל2015 כי קודם חייבים לשלוח הודעת חיוב והתראה? אם כך לא לשלם עד קבלת הודעה בכתב כי לא קיבלנו ולא יכולים ל טיל קנס על אגרת 2015. למעשה ורום לא ניתנה תשובה. מערך השאלות הבא מסביר מה התשובה.

אפרים

אני לא מכיר אנשים שקיבלו שובר תשלום לשנת 2015. עד שלא ייסגרו סופית את הרשות יש לשלם. המועד האחרון שהממשלה הציבה לסגירת הרשות הוא אוקטובר 2015. אולי אפילו לפני. בכל אופן כשנדע המועד הסופי אז יישלחו שוברים תשלום. אני מקווה שהם לא ישלחו את השוברים עם קנס.

נכון

מזה את מקווה שלא ישלחו שובר עם קנס? יש חוק. החוק מחייב הודעה בכתב על חוב וזמן פרעונו. ומכתב התראה קודם חיוב בקנס כלשהו. שנית קנס על תשלום של מאה שקל כמה כבר יכול להיות. כל העיסוק בזה מעבר לחשיבה פשוטה להמתין לשובר היא מיותרת. סכום קטן להמתין וזהו. זה למי ששילם עד סוף 2014.

ziv

אני גם לא מכיר מישהו שקיבל שובר ל-2015, מאוד מקווה שישלחו לכלל אזרחי ישראל משהו ללא קנס. אפילו באינטרנט לא ניתן לשלם, כנראה שהמצב יתבהר אחרי הבחירות, הרי יש כבר מפרק לרשות השידור, נשאר רק לחכות לעניינים הטכניים. לא מאמין שיתעללו בכלל אזרחי ישראל שרוצים כבר לגמור עם זה.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אגרת טלויזיה רשות השידור