התקשרו מרשות - כיצד למזער נזקים - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

• מוקו

נשלח ע"ימוקו 19:17, 17 בינואר 2013

שלום רב, חברה שלי קיבלה היום טלפון מרשות השידור. אמרו לה שעל פי מידע ברשותם - יש לה TV. היא לא אישרה כלום ורק אמרה שהיא עסוקה. הבטיחו לחזור אליה. אני בטוח שגם יחזרו. הסיפור הוא כזה: עברנו לגור ביחד. אני רכשתי TV (ולא היא) ב-27.12.2010 (יש חשבונית). לא דיווחתי ולא שילמתי אגרה. קודם לכן לא הייתה לי TV וגם לה לא הייתה. גם על כך שאין ברשותנו מקלטים לא דיווחנו אף פעם. כאמור, כחודשיים אחרי שעברנו לגור ביחד רכשתי מקלט. שנינו עדכנו כתובת במשרד הפנים (יש הוכחה למגורים משותפים). שאלות: 1. מכוון ש-TV נרכשה אחרי שעברנו לגור ביחד, עלינו לשלם רק אגרה אחת? 2. הכיצד עליי ליזום מהלך מול רשות השידור על מנת לשלם להם מיום הרכישה ועד היום, כך שהנזק (קנסות וכו') יהיה מינימלי ככל הניתן? 3. כיצד עלייה להתנהל מול רשות השידור, מכיוון שבאמת לא הייתה לה TV וזאת שיש אני רכשתי? 4. רכשתי TV ב-27.12.2010 - האם עליי לשלם על 3 ימים? על כל 2010? איך זה עובד? בתודה רבה על ייעוץ ושלא נדע יותר מהגוף ה-XXX הזה. מוקו

• 07:09, 19 בינואר 2013

1. במגורים משותפים של בני זוג משלמים אגרה אחת
    2. ליצור עמם קשר אפילו בדוא"ל (באתר הבית של הרשות יש מצד שמאל מספרי פקס ומעטפה שזו הכתובת מייל לפי מחוזות), תקיש שם את ת.ז. של שניכם ואת החשבונית.

3.יהיה עליך להסביר איםה הייתם עד המגורים יחד - אם זה בבית ההורים גם אז יש לכם פטור (במידה וההורים שילמו )

4. נסה לבקש מהם לא לחייב אותך על מחצית שניה של 2010 לאור העובדה כי מדובר ב 3 ימים בלבד ועד שהתקנת...

לא לשכוח לשמור את הפניות שלך אליהם (להדפיס הוכחה)

• 11:53, 20 בינואר 2013

נילי, תודה לתשובות.

לגבי 2 - אין לי חשבונית (לא עדכנתי אותם ולכן לא קיבלתי). האם עליי לבקש מרשות השידור שיוציאו לי חשבונית על 2011-2013?

לגבי 3 - האם הצהרה תספיק?
    איך מסבירים דבר כזה?

שוב תודה.

• 21:02, 22 בינואר 2013

2- כן

3 - כן וצירוף אסמכתא רלוונטית. כותבים שבין התאריכים ..... גרת עם ההורים

בין התאריכים.... אתה מחוייב לשלם ואתה מבקש לשלם....

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור