חוב לאגרה ועיקול חשבון עקב שכירות דירה עם חוזה הכל כלול - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • ראמי

  נשלח ע"יראמי 12:09, 19 באוגוסט 2013

  שלום אני רווק צורך את כל המדיה דרך אינטרנט ומתוך העקרון אני לא צריך את הטויזיה וגם אין לי זמן. לפני 6 שנים שכרתי דירה מעו"ד הכול כלול עם הריהוט, בנספח פריטים יהיה רשום שיש גם מקלט טלויזיה, ללא ידיעתי הוא שלך את זה לרשות. שיניתי את הכתובת וגרתי שם שנה וחצי, לאחר מכאן עזבתי את הדירה , אבל נשלח אלי מכתב לתשלום אגרה, לא יהיה ברור לי למה, לא השתמשתי במקלט לא חיברתי כבלים ולא רכשתי לעולם, גם התקשרו עלי כל מני חברות שיווק עם שאלות האם יש לי מקלט ואני מעוניין לחיבור "לצלחת פרטית" הסברתי שאין ולא יהיה- יש לי מחשב, מספיק להטריד, לאחר ביקור ברשות השידור שלי זה הפסיק. עברתי לדירה אחרת עם בת זוג ולאחר מכאן עוד דירה וכך כמה שנים. לא שיניתי כתובת במהלך שנים מאז שכירות מעו"ד, לפני שנתיים הלכתי לרשות בשידור אמרתי אין לי מקלט ולא יהיה אבל הם אומרים שיש לנו הודעה ששכרת דירה ואתה מחוייב, הסברתי להם שזה לא נכון מסרתי כתובת עדכנית שלי בקשתי ביקור בית אף אחד לא בא. הלכתי גם למשרד של פרנקל אשר ביצע עיקול חשבון לפני חצי שנה הסבתי את הסיפור הם בקשו חוזים וגם הם רוצים סכום גבוה עבור כלום, מה עושים?

  השב
 • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

  עו"ד סמדר בוכובזה,מנהל הפורום

  15:00, 19 באוגוסט 2013

  אם אני מבינה נכון, נפתח נגדך תיק הוצל"פ...
  משרדי עו"ד מגישים ישר תביעה בסכום קצוב בהוצל"פ, כך שעלייך להגיב תוך 30 יום. אם לא תשלמו או תגיבו, תגלו שעיקלו לכם את חשבון בנק, שהוטלו עליכם הגבלות בבנק ישראל ושאר סנקציות מטורפות.
  הייתי ממליצה בדחיפות להגיש התנגדות לתובענה בטרם יחלפו 30 ימים (אם יחלפו - תצטרכי בקשה להארכת מועד) עיכוב הליכים,
  אולי יש מקום להגיש בקשה למתן פס"ד הצהרתי המורה על אי קיומה של טלוויזיה משנת x,
  בהצלחה

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור