לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ראמי

חוב לאגרה ועיקול חשבון עקב שכירות דירה עם חוזה הכל כלול

שלום אני רווק צורך את כל המדיה דרך אינטרנט ומתוך העקרון אני לא צריך את הטויזיה וגם אין לי זמן. לפני 6 שנים שכרתי דירה מעו"ד הכול כלול עם הריהוט, בנספח פריטים יהיה רשום שיש גם מקלט טלויזיה, ללא ידיעתי הוא שלך את זה לרשות. שיניתי את הכתובת וגרתי שם שנה וחצי, לאחר מכאן עזבתי את הדירה , אבל נשלח אלי מכתב לתשלום אגרה, לא יהיה ברור לי למה, לא השתמשתי במקלט לא חיברתי כבלים ולא רכשתי לעולם, גם התקשרו עלי כל מני חברות שיווק עם שאלות האם יש לי מקלט ואני מעוניין לחיבור "לצלחת פרטית" הסברתי שאין ולא יהיה- יש לי מחשב, מספיק להטריד, לאחר ביקור ברשות השידור שלי זה הפסיק. עברתי לדירה אחרת עם בת זוג ולאחר מכאן עוד דירה וכך כמה שנים. לא שיניתי כתובת במהלך שנים מאז שכירות מעו"ד, לפני שנתיים הלכתי לרשות בשידור אמרתי אין לי מקלט ולא יהיה אבל הם אומרים שיש לנו הודעה ששכרת דירה ואתה מחוייב, הסברתי להם שזה לא נכון מסרתי כתובת עדכנית שלי בקשתי ביקור בית אף אחד לא בא. הלכתי גם למשרד של פרנקל אשר ביצע עיקול חשבון לפני חצי שנה הסבתי את הסיפור הם בקשו חוזים וגם הם רוצים סכום גבוה עבור כלום, מה עושים?

עו"ד סמדר בוכובזה

אם אני מבינה נכון, נפתח נגדך תיק הוצל"פ... משרדי עו"ד מגישים ישר תביעה בסכום קצוב בהוצל"פ, כך שעלייך להגיב תוך 30 יום. אם לא תשלמו או תגיבו, תגלו שעיקלו לכם את חשבון בנק, שהוטלו עליכם הגבלות בבנק ישראל ושאר סנקציות מטורפות. הייתי ממליצה בדחיפות להגיש התנגדות לתובענה בטרם יחלפו 30 ימים (אם יחלפו - תצטרכי בקשה להארכת מועד) עיכוב הליכים, אולי יש מקום להגיש בקשה למתן פס"ד הצהרתי המורה על אי קיומה של טלוויזיה משנת x, בהצלחה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אגרת טלויזיה רשות השידור