open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 9 בספטמבר 2013

            גר בדירה של ההורים לבד - האם צריך לשלם אגרה?

            שלום,

            אני יודע שלפי סעיף 5 בחוק מי שגר אצל ההורים פטור מתשלום אגרה.

            האם במצב בו אני גר בדירה ששייכת לאבא שלי ורשומה על שמו אני צריך לשלם אגרה או שמגיע לי פטור מתשלום בהתאם לסעיף 5? ראוי להבהיר כי הדירה שייכת לאבא שלי ורשומה על שמו ואני גר שם לבד (ההורים שלי גרים בדירה אחרת ששייכת להם)

            מחכה לתשובה מהירה

            תודה

            9 בספטמבר 2013
          • 10 בספטמבר 2013

            המקלט בחזקתך? חייב באגרה

            היכן אתה גר אם בדירה שעל שם ההורים או בדירה שכורה ששייכת לאדם אחר - זה לא משנה.
            האדם הפרטי (לא עסק) בבית מגורים אחד - יחידת דיור אחת - משלמים בגין מקלט אחד ולא משנה כמה מקלטים יש שם.
            אם הדירה שייכת לאביך או למאן דהוא אחר - זה לא רלוונטי.
            אם היית גר עם ההורים בפועל באותה יחידת דיור והם משלמים כבר על מקלט באותה יחידת דיור - אז אין חובת תשלום על מקלט נוסף, גם אם אתה זה שמשתמש בו.

            10 בספטמבר 2013
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form