נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

דליהו רונן, עו"ד

עו"ד רונן דליהו
26
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
אורי 1, תל אביב
אורי 1, תל אביב

עו"ד רונן דליהו הוא שותף בכיר ומייסד משרד עורכי דין דליהו-זומר ושות', מתמחה בעיקר בדיני משפחה ומעמד אישי וכן במקרקעין. בין הנושאים המטופלים על ידי המשרד: נישואים וגירושים, משמורת, הסדרי ראייה, מזונות ומדור, יחסי ממון ורכוש בין בני זוג , סכסוכים משפחתיים פיננסים, הסכמי ממון, צוואות ירושות ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי הדין דליהו רונן ושות

 

הוקם בשנת 1995 על ידי עו"ד רונן דליהו, השותף הבכיר במשרד. 

 

המשרד נחשב מהמובילים בתחום הגירושים דיני המשפחה והירושה וכולל מספר עורכי דין בנוסף לצוות האדמינסטרטיבי .

 

משרד דליהו רונן ושות דורג בשנת 2013 בין המשרדים המובילים בישראל בתחום דיני המשפחה על פי הדירוג  הבינ"ל של גלובס ודן אנד ברד סטרייט (קישור לכתבה) וכן בין המשרדים "הכי טובים" על פי סקר העיתון מעריב.

 

המשרד שוכן בפינת הרחובות דוד המלך 33 ואורי לסר 1 בתל-אביב, וממוקם בגבו של בית הדין הרבני, לא הרחק מבית משפט השלום ומבית המשפט המחוזי בת"א.

 

בין יתר הנושאים המטופלים במשרד דליהו רונן ושות : נישואים וגירושים, "גירושים בשיתוף פעולה" , הליכי גישור ובוררות במשפחה ובין בני זוג , הסכמי ממון , משמורת והסדרי ראייה עם קטינים, מזונות ומדור של אישה וילדים , יחסי ממון ורכוש בין בני זוג לרבות נכסי "הון אנושי" , תביעות אבהות , "ידועים בציבור" סכסוכים משפחתיים פיננסים , צוואות וירושות , חטיפות ילדים בינ"ל , הגירה,  אימוץ ואפוטרופסות ועוד.

 

מאז הקמתו רכש לעצמו משרד עורכי הדין דליהו רונן ושות מוניטין רב  והפך לאחד המשרדים המובילים בתחומי עיסוקו.

 

בין לקוחות המשרד נמנים בין היתר, אישי ציבור, שחקנים ואומנים, אשר מיוצגים על ידינו בעניינים משפחתיים שונים.

 

לקוחות המשרד נהנים משירות אישי של עורך דין המטפל באופן ישיר בעניינם תוך שהוא מקיים באופן שוטף הליכי היוועצות, בקרה ופיקוח עם יתר עורכי הדין של המשרד.

 

במשרדנו מאמינים כי מעורבות ושיתוף הלקוח בניהול התיק הם הבסיס להצלחה במשפט ועל כן אנו משתפים את לקוחותינו בהתנהלות התיק לאורך כל הדרך ומאפשרים להם בקרה ומעקב אחר ההתפתחויות בתיק בכל עת. 

 

משרד עורכי הדין דליהו רונן ושות מלווה את לקוחותיו החל משלב הייעוץ המשפטי הראשוני, עובר לבחירת האסטרטגיה של הטיפול בתיק, ועד לסיום הטיפול המשפטי הדרוש להם, לרבות ייצוג בפני ערכאות השיפוט השונות (לרבות בתי משפט למשפחה, בתי דין רבניים ובג"צ); הכנת התיק המשפטי בהתאם לעניין; עריכת הסכמים וחוזים; וביצוע פעולות שונות מול הרשויות הממשלתיות

 

המשרד מקיים קשרי עבודה קבועים עם אנשי מקצוע ומומחים בתחומי העיסוק של המשרד, כגון: חוקרים פרטיים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, שמאי מקרקעין מהנדסים אקטוארים רו"ח ועוד.