נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

צבי וישנגרד משרד עו"ד

עו"ד צבי וישנגרד
13
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
ההסתדרות 26, פתח תקוה
ההסתדרות 26, פתח תקוה

עו"ד צבי וישנגרד, בוגר תואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית קריית אונו. עו"ד וישנגרד משמש כיו"ר ועדת ההוצאה לפועל של לשכת עורכי הדין וחבר בוועדת הפירוקים וכינוסי נכסים מטעם הלשכה. דירקטור בחברה הכלכלית לפיתוח פתח תקווה, מ“מ יו“ר ועדת מכרזים וחבר בועדת הביקורת של החברה. לעוה“ד וישנגרד ידע רב וניסיון מוכח בתביעות אזרחיות ומנהליות, ליטיגציה ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד צבי וישנגרד, מייסד המשרד הינו בעל רישיון עריכת דין בישראל ובוגר תואר ראשון במשפטים.

יושב ראש ועדת ההוצאה לפועל של לשכת עורכי הדין וחבר בוועדת הפירוקים וכינוסי נכסים מטעם הלשכה. דירקטור בחברה הכלכלית לפיתוח פתח תקווה, מ“מ יו“ר ועדת מכרזים וחבר בועדת הביקורת של החברה. במשך שנים רבות צבר ניסיון רב בתחום העסקי מסחרי.

 

המשרד הוקם בשנת 2008 ומייצג לקוחות פרטיים, חברות ועמותות בכל הקשור להליכים אזרחיים ומסחריים.

למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות בבית משפט, הכנת כתבי טענות: כתבי תביעה וכתבי הגנה, עריכת הסכמי מכר לנדל“ן, הוצאה לפועל, הליכי פשיטת רגל, ירושות ונזיקין.

 

המוטו המרכזי של המשרד הינו ”אל תהיה צודק - תהיה חכם“. הגעה להסדר בין הנושים לחייבים במסגרת גישור או בניהול מו“מ ישיר, יעילה עשרת מונים מניהול הליך משפטי ארוך ומייגע שאינו מבטיח דבר בסופו של יום.

 

למשרד ניסיון רב בכל ההליכים המשפטיים החל מבקשות רשות להתגונן, התנגדות לביצוע שטר, טענות פרעתי, ליטיגציה, עתירות מנהליות וערעורים לבית המשפט העליון.

 

המשרד מייצג חייבים בהליכי פשיטת רגל מתחילת ההליך (הכנה וסיוע בהכנת הבקשה, יעוץ לפני חקירה, ניהול מו“מ עם הנושים) ועד למתן הפטר.

 

יתרונו הגדול והייחודי של המשרד הינו בהענקת שירותים משפטיים נרחבים תחת קורת גג אחת תוך דגש על מתן שירות אישי לכל לקוח.

 

המשרד מגובה בכל האמצעים הנדרשים למתן שירות מקצועי ומהיר לרבות חיבור למערכת ”כלים שלובים“ של ההוצאה לפועל, מערכת נט המשפט, עו“דכנית פלטיניום וכיו“ב.

 

עובדי המשרד משתתפים דרך קבע בהשתלמויות מקצועיות מטעם לשכת עורכי הדין ורוכשים כלים חדשים המאפשרים להם להיות בקדמת הידע הנדרשת. מיקומו של המשרד הינו במגדל פלינר הממוקם במרכז פתח תקווה ובצמוד למשרדי ממשלה כגון לשכת המקרקעין (טאבו), מע“מ ומס הכנסה.

ראיונות וידאו

עו"ד צבי וישנגרד

עו"ד צבי וישנגרד, מומחה להליכי פשיטת רגל, מתראיין בתכנית "חדר חדשות", בנושא כיצד להפיטר מעולו של חוב שלא ניתן להחזירו.

עו"ד צבי וישנגרד

עו"ד צבי וישנגרד מתראיין בתוכנית "אורלי וגיא" מערוץ 10, ודן בקלות הבלתי נסבלת בה הרשויות מעקלות את חשבונות הבנק של החייבים.

חדשות המשרד

 • השמיצה את עורך דינה, וחויבה לפצות אותו וכן לשלם לו 10,000 ₪ שכר טרחה

  15.11.2015 open news close news

  ישראלית תושבת גרמניה ניסתה להתנער משכר טרחה פעוט לעורך דין , ולאחר שהשמיצה אותו, נתבעה על ידו וחויבה לשלם לו 21,000 שקלים בגין הוצאת דיבה ולשון הרע, בתוספת 10,000 שקלים שכר טרחה.

  עו"ד וישנגרד ייצג את האשה, ואמר כי  שכר טרחת עורכי דין יש לשלם, והלקח למי שלא משלם אותו עלול לכאוב. מאידך, כתב תביעה יש למסור כדין, וכאשר הוכח כי הדבר לא בוצע, נשמטה מתחת רגליו של התובע רוב עילת תביעתו.

   

 • האב עקץ את בתו בת ה-19, והיא נקלעה לחובות כבדים

  24.11.2015 open news close news

  צעירה ששירתה בשירות לאומי נקלעה לחוב פעוט, וביקשה מאביה שיכסה את חובה. אביה בקש את הסיסמה לחשבונה, ומאותו רגע החל לפעול מאחורי גבה, ולפזר בשמה שיקים ללא כיסוי.
  יום אחד, הצעירה הופתעה לקבל אזהרה מרשות האכיפה והגביה, אודות שיק שניתן לכאורה בשמה על סך 150 אלף שקלים ולא כובד ע"י הבנק.
  הצעירה פנתה לעו"ד צבי וישנגרד, שהגיש בשמה בקשה דחופה לתיקון ההתנגדות לביצוע השטר אותו הגיש עורך דינה הקודם.
  בימים אלה ביהמ"ש השלום בפתח תקווה אמור להכריע בשאלה האם לחייב את הצעירה להחזיר את מלוא הכספים לבעל העסק שלידיו התגלגלה ההמחאה שלה, או להטיל את החוב על האב.

   

 • חייל משוחרר נתן לאביו צ'קים וכרטיס בנקט, ומצא עצמו שקוע בחובות כבדים

  29.12.2015 open news close news

  בתביעה שהגיש עו"ד צבי וישנגרד לבימ"ש השלום בפ"ח נטען, כי הצעיר, ערב שחרורו מצה"ל, מסר לאביו צ'קים מחשבונו האישי בעקבות מצוקה כלכלית קשה שאליה נקלע האב.
  לדבריו, אביו הבטיח לו שיעשה באמצעי התשלום שימוש מושכל ומוגבל.
  בהמשך, הבן אף נתן לאביו את הבנקט שלו, ובתמימותו סמך על האב, ולא בדק את התנהלות החשבון.
  אולם, תוך זמן קצר הוגבל חשבון הבנק של הבן, ובהמשך התברר כי הוא שקע בחובות כבדים.

  לדברי עו"ד וישנגרד, כיום עומדים כנגד הצעיר 10 תיקי הוצאה לפועל, בסך כולל של כמעט 100 אלף שקל.
  עו"ד וישינגרד הגיש לאחרונה בקשה להסדר נושים לבית המשפט השלום בפתח תקווה. 

 • בקשה להכרזה על סוחר יהלומים שנשדד כפושט רגל

  05.01.2016 open news close news

  סוחר יהלומים נשדד באיומי סכין לפני כשבע שנים בלונדון, ואבד את כל הונו.
  כשחזר ארצה, רישיון המסחר נשלל ממנו. הסחורה שנותרה ברשותו עוקלה, ו-44 נושים החלו לרדוף אחריו כדי שישיב להם את חובם.
  הסוחר לא היה יכול לשלם לנושים את החוב, חובותיו החלו לצבור ריביות גבוהות, והם עומדים כיום על סך של כלמעלה מ- 20 מיליון שקלים.  
  לאחרונה פנה פרקליטו של סוחר היהלומים, עו"ד צבי וישנגרד, לבית המשפט המחוזי בתל אביב, בבקשה להכריז עליו כעל פושט רגל, ולאפשר לו לחזור לחיים שגרתיים. 

   

 • ניצול שואה שכמעט נזרק לרחוב, ישאר בביתו וישלם דמי שכירות

  08.02.2016 open news close news

  אלמן ניצול שואה תושב פתח תקווה כבן 90, חי עם אלמנה ואם לשניים. הם היו ידועים בציבור וחיו בביתה, עד לפטירתה.

  לדברי עו"ד צבי וישנגרד, שייצג את הקשיש, כבר במהלך 30 ימי האבל, פנו שני בניה של המנוחה לבית המשפט לענייני משפחה בפתח תקווה, בתביעה לפינוי הקשיש מהדירה.
  בהמשך, ילדי המנוחה והקשיש הגיעו להסכמה לפיה ימשיך הקשיש להתגורר בדירה תמורת דמי שכירות חודשיים, ומשכו את תביעתם.
  אולם, לאחר מכן הגישו הבנים תביעה כספית, בסך של כ-40 אלף שקלים נגד הקשיש, בגין דמי שכירות וחובות נוספים שהצטברו בנכס מאז מות זוגתו.  
  עו"ד וישנגרד הגיש בצעד חריג הודעה לבית המשפט, על אף שלא יצג עוד את הקשיש בשלב זה, בבקשה להתייחס למקרה כאל "אבי יתומים ודיין אלמנות": לזמן את הצדדים בפני בית המשפט ולשמוע את טענותיהם, בטרם תנתן החלטה המקפחת את זכויותיו של הקשיש.

  דקות ספורות לאחר שבית המשפט קבל את ההודעה, הוגשה הודעה מטעם התובעים למחיקת התביעה הכספית, וכי הקשיש יישאר בבית, וישלם מעתה דמי שכירות כמוסכם.

 • בניגוד לפרסומים - המדינה לא בפשיטת רגל

  25.05.2016 open news close news

  לדברי עו"ד צבי וישנגרד, סגן יו"ר ועדת חדלות פרעון של לשכת עוה"ד בישראל, העוסק בייצוג אזרחים וחברות שנקלעו לחובות - הכותרות שפורסמו לאחרונה בתקשורת בנושא הן מוגזמות מאוד, אם לא משוללות כל יסוד.

  עו"ד וישנגרד ציין, כי הרפורמה בהליכי פשיטת הרגל שהחלה לפני כשנתיים, במסגרתה הוגבל הליך פשיטת הרגל לתקופה קצרה, גורמת לעשרות אלפי חייבים להתדפק על דלתות ביהמ"ש בבקשה למתן צו כינוס נכסים שבסופו ימחקו חובותיהם.

   

 • ביהמ"ש חייב את חברת 'הוט' לחבר אדם שפשט רגל לשירותיה

  30.08.2016 open news close news

  חברת 'הוט' סירבה לרשום מחדש מנוי לשירותיה, מאחר שבמחשבי החברה הופיעה התראה כי האיש נמצא בהליכי פשיטת רגל. 
  עו"ד צבי וישנגרד הגיש בשם האיש בקשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, להורות לחברת 'הוט' לנמק מדוע לא תספק ללקוח שירות מנוי, מאחר שמדובר בשירות בסיסי הקיים כמעט בכל בית בישראל, ומפני שחברת 'הוט' מהווה מונופול בשוק הכבלים. 
  השופטת פלינר פסקה, כי אין מקום למנוע מהאיש את השירות.