אביהו רפפורט שמאי רכב

077-9968214 חיוג

שד' ההסתדרות 25, חיפה

  • שנות ניסיון (22)
  • עברית

פרופיל המשרד

אביהו רפפורט – שמאי רכב עוסק בתחום שמאות הרכב כבר יותר משני עשורים, וברשותו ידע נרחב וניסיון עשיר בענף זה. את משרדו הפרטי שבחיפה הקים בשנת 2010, ומיום הקמתו סיפק מענה לאלפי לקוחות פרטיים וכן למשרד עורכי דין מובילים באזור הצפון. 

תחומי התמחות וניסיון מקצועי

רפפורט מספק חוות דעת כשמאי רכבים מכל הסוגים: פרטי, מסחרי, משאיות, אופנועים, רכבי צמ"ה ועוד. משרדו בעל ניסיון רב בהגשת חוות דעת מומחה לבתי משפט בנושאי שמאות רכב מגוונים. כמו כן, הוא נותן חוות דעת נגדיות – חוות דעת נוספת לאחר שהתקבלה חוות דעת שאינה תואמת את גרסתו של הלקוח.

המשרד מספק חוות דעת מזה 20 שנה, מקפיד על  מקצועיות לכל דורש, תוך דגש על מענה אובייקטיבי ומקצועי. בעברו שימש כשמאי ראשי אזורי בחברת הביטוח מגדל והיה אחראי על כל אזור מחוז הצפון.  

כמשרד עצמאי, שלא צריך לייצג את האינטרסים של חברות הביטוח, טובתו של הלקוח עומדת תמיד לנגד עיניו של רפפורט, ובהתאם לכך הוא מסייע ללקוח לקבל את מה שמגיע לו, בהתאם לזכאותו.

קורסים והשתלמויות

לרפפורט השכלה נרחבת בתחום עיסוקו: הוא סיים לימודי שמאות בטכניון והוא עבר בהצלחה קורס במכון לחוות דעת מומחים והפך לעד מומחה מטעם בית המשפט, ובנוסף לכך הוא בוגר קורס בוררות. כמו כן, רפפורט חבר באיגוד שמאי הביטוח בישראל בענף רכב ובוגר רוב ההשתלמויות המקצועיות מטעמו.