נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אבי משען

0
שנות נסיון
עברית
עברית
אנה פרנק 29, בת ים
אנה פרנק 29, בת ים

עו"ד אבי משען מסייע ללקוחותיו להתמודד עם הביורוקרטיה הכרוכה בקבלת קצבאות ותגמולים ממגוון גופים. תחומי העיסוק העיקריים שלו כוללים: תביעות מול המוסד לביטוח לאומי, תביעות מול חברות הביטוח במקרים של אובדן כושר עבודה, תביעות סיעוד, תאונות דרכים ותאונות עבודה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרדו של עוה"ד אבי משען ישמח להעניק לכם ייעוץ וייצוג משפטי ומול חברות ביטוח בכל אחד מהתחומים הבאים:

 

ביטוח לאומי

המענה כולל סיוע בהתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי וייצוג במקרים של נכות כללית, ילד נכה, גמלת סיעוד, תאונות עבודה, קבלת פטור מניכוי דמי ביטוח לאומי, קבלת פטור מס הכנסה ועוד.

 

תביעות סיעוד

המשרד מטפל במספר רב של תביעות סיעוד מול חברות הביטוח, ופועל ללא לאות כדי לממש עד תום את זכויותיהם של המבוטחים – כאלה שהגיעו למצב סיעודי, וברצונם לקבל הכרה ובכך גם את הגמלאות המגיעות להם.

 

ביטוח אובדן כושר עבודה

לאנשים רבים שנמצאים במעגל העבודה יש ביטוח אובדן כושר עבודה, שאמור לכסות אותם במקרה של אובדן כושר עבודה עקב מחלה או תאונה. במקרה שחברת הביטוח אינה מכירה באובדן ומסרבת להעביר את הכספים, המשרד נלחם מולה ופועל למיצוי זכויות המבוטח מכוח הפוליסות שרכש.

 

תאונות עבודה

עובד שנפגע בזמן העבודה, בדרך אליה או בחזרה ממנה, בין שהוא שכיר ובין שהוא עצמאי, זכאי לתגמולים / לקצבה מהמוסד לביטוח לאומי. עו"ד אבי משען מלווה אנשים שעברו תאונת עבודה ומסייע להם לממש את זכויותיהם ואף לקבל פיצויים בתביעת נזיקין.  

 

לתיאום פגישת ייעוץ ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עם משרדו של עו"ד אבי משען.