נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד יריב בן שחר

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
הרצל 91, באר שבע
הרצל 91, באר שבע

עו''ד יריב בן שחר מייסד ומנהל המשרד העוסק בעיקרו בתחום ייצוג הנאשמים בדיני תעבורה. בעל למעלה מ-25 שנות ניסיון שירות במשטרת ישראל במגוון רחב של תפקידים ציבוריים בתחום התעבורה, שימש כתובע וכבוחן תאונות במשך 15 שנים והוביל חקירות מורכבות לעבירות תנועה ותאונות דרכים.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

מייצג את הלקוחות בעברות השונות, לרבות, נהיגה בשכרות, פסילת רישיון הנהיגה, נהיגה בפסילה, תאונות פגע וברח, תאונות קטלניות במישור הנזיקי והפלילי ועוד. המשרד מטפל בכל העניינים הבירוקרטים עבור הלקוחות ומאפשר להם לשוב ולנהל אורח חיים תקין. עו''ד בן שחר אחראי על שלל הצלחות, מעניק שירות מקצועי, אמין ואדיב, תוך ליווי אישי לכל אורך ההליכים המשפטיים ומציב בחוד החנית את טובת לקוחותיו.  

 

התמחות

דיני נזיקין – חוקי איסור הפליה, הגבלים עסקיים, מחשבים, נזקי גוף ורשלנות הם רק חלק מהגורמים שהמשרד מספק עבורם שירות, ייעוץ וייצוג בבתי המשפט.

 

המכון הרפואי – במכון נערכים סוגים שונים של בדיקות כבחינת התאמה של הלקוחות לרישיון הנהיגה המבוקש. במקרה שהרופאים פוסלים את הזכאות לרישיון, המשרד מגיש בעבור לקוחותיו את כל הטפסים הדרושים בחלון הזמן המועט והקצוב שרשות הרישוי מקציבה.

 

פיצויים לנפגעי תאונות דרכים – הלקוחות זכאים לפיצויים בשל נכות שנגרמה כתוצאה מתאונה, כאב וסבל ללא נכות, הפסדי שכר ופנסיה עתידיים וכאשר מצייתים לחוק, נוהגים עם רישיון, סוג הביטוח הראוי והתאונה מתרחשת שלא במכוון או במעורבות של ביצוע פשע.  

 

עו''ד בן שחר יעמוד לרשותכם לכל צורך ושאלה, לפרטים נוספים צרו קשר עם המשרד. 

ראיונות וידאו

עו"ד יריב בן שחר

עו"ד יריב בן שחר - מהו המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד)?

עו"ד יריב בן שחר

עו"ד יריב בן שחר - נעצרת לבדיקת שכרות? מהן זכויותיך וכיצד עליך לנהוג?