נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד דורית גלוברמן-קרט, משרד עורכי דין וגישור

עו"ד דורית גלוברמן
18
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
האומנות 6 נתניה
האומנות 6 נתניה

נעים להכיר, שמי עו"ד דורית גלוברמן-קרט. אני עוסקת זה שנים בענייני גירושין, צוואות, וירושות. אני מאמינה שכוח הפשרה יפה יותר מכל הדין, ושיש לעשות הכול על מנת להגיע להסדר מחוץ לבית המשפט בדרך נעימה ומכבדת. לשם כך אני מציעה את דרך הגישור והפשרה, כדי להגיע להסכם שישמור על הזכויות והאינטרסים שלכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

אני עורכת דין, נוטריון ומגשרת מוסמכת. כבר יותר מ-15 שנה שאני מלווה את לקוחותיי באופן אישי ומעניקה להם ייעוץ משפטי בכל הנוגע לעריכת הסכמים, לדיני משפחה וירושה, לעריכת צוואות ולניהול עיזבונות. במסגרת תפקידי אני מייצגת את לקוחותיי בכל הערכאות המשפטיות הרלבנטיות, כולל בית המשפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון.

 

תחומי התמחותי כוללים היבטים שונים בתחום של דיני משפחה:

·         עריכת הסכמים – הסכם גירושין, הסכם ממון, הסכם שלום בית, הסכם חיים משותפים, הסכם להבאת ילד לעולם ועוד

·         גירושין – תביעת מזונות, תביעות משמורת, תביעות רכוש, פירוק שיתוף, תביעות גירושין וכתובה, צווי עיכוב יציאה מהארץ, סעדים זמניים, מינוי אפוטרופוס לגוף ולרכוש, ידועים בציבור, תביעות אבהות, בדיקת רקמות ועוד.

·         צוואות וירושות – עריכת צוואות, ניהול עיזבונות והסכם בין יורשים

 

תחומי עיסוקי הם תחומים רגישים ומורכבים. כמי שמסייעת לאנשים במצבי משבר ומצוקה, חשוב להיות הכי מקצועית וטובה שאני יכולה, שכן תוצאות ההסכם עשויות להיות הרי גורל, ולהשפיע על ההורים ועל ילדיהם, ולשנות את חייהם.  

 

לכן, אני מלווה את לקוחותיי ברגישות ובמקצועיות, בגובה העיניים, באמפתיה, בהכלה ובאופטימיות, ומתוך חשיבה של איך להמשיך את התהליך ולהשיג את המיטב. אני עושה הכול כדי לסייע לכם להגיע לעמק השווה לפני הגעה לבית המשפט ורק אם הדברים נקלעים לדרך ללא מוצא, אבנה אסטרטגיה מתאימה ואלחם עבורכם בנחישות בערכאות המשפטיות.

 

אם אתם חווים משבר, אל תרימו ידיים. חשוב לזכור שלא הכול אבוד, ויחד נמצא את הפתרון המתאים ביותר למצבכם. אני כאן בשבילכם. לתיאום פגישת ייעוץ, אני מזמינה אתכם ליצור קשר

ראיונות וידאו

עו"ד דורית גולברמן

מגשרים בשניים - הסכם שלום בית ולחילופין גירושין – פתרון מושלם

עו"ד דורית גולברמן

מגשרים בשניים - סכסוך בין יורשים באמצעות גישור יכול להפוך הסכם בין יורשים