נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד טל איטקין

22
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
הנמל 36, חיפה
הנמל 36, חיפה

עו"ד טל איטקין מתמחה בתחום דיני המשפחה ומתמחה בייצוג וניהול ההליכים המשפטיים בערכאות השיפוט השונות, החל בבית המשפט לענייני משפחה, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון ובבתי הדין הרבניים. משרד עו"ד טלי איטקין מונה 3 עורכי דין המלווים את הלקוחות בהליכי מו"מ מעבר להליכים המשפטיים, כמו הסכמי ממון, הסכמי גירושין ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

טל איטקין – משרד עורכי דין מטפל בכל הנוגע לתחומי דיני משפחה וירושה. המשרד הוקם בשנת 1999, ומאז צבר ניסיון רב בליווי לקוחות ובניהול תיקים בתחומי עיסוקו.

 

תחומי התמחות:

המשרד מעמיד לרשות לקוחותיו צוות של 3 עורכי דין ותיקים אשר עוסקים בתחומים הבאים:

• ייצוג וניהול הליכים משפטיים מגוונים בתחומי דיני משפחה וירושה מול הערכאות המשפטיות השונות. 

• ליווי צמוד ומקצועי בעת הליכי המו"מ השונים, הכוללים בין היתר: גיבוש הסכמי ממון, הסכמי שלום בית, הסכמי גירושין, תביעה לשינוי גובה מזונות, נכסי קריירה ומוניטין, משמורת והסדרי ראייה, מזונות ילדים, מזונות אישה וכדומה.

• טיפול בתיקי ירושה וצוואות

• טיפול בזכויות להט"ב בישראל

 

על המשרד והשירות הניתן ללקוח

עקב מורכבותם, רגישותם וחשיבותם של סכסוכים משפחתיים, חשוב לפנות לעורך דין מקצועי בעל ידע רב וניסיון מקצועי עשיר, בדיוק כפי שיש לצוות עורכי הדין במשרדו של עו"ד טל איטקין. הצוות יפרוש בפנים את האפשרויות העומדות בפניכם, ובשיתוף פעולה עמכם יבנה אסטרטגיה משפטית שתתאיכם לצורכיכם הייחודיים, תוך שמירה על דיסקרטיות מרבית.

 

צוות המשרד שואף תמיד ליישב מחלוקות כדי לקבל פתרון מוסכם, אשר יגן על זכויותיכם וכבודכם, יבטא את צורכיכם ואת רצונותיכם וכמובן – יפעל למען ילדיכם, על מנת להבטיח תפקוד אישי ומשפחתי תקין ככל הניתן, בעת עיצומו של משבר וגם בתומו. עם זאת, הצוות יפעל ללא לאות כדי להשיג את מטרותיו של הלקוח, בכל דרך אפשרית, במצאים בהם לא ניתן להגיע לפתרון מוסכם.

 

חשוב לציין כי צוות המשרד אף נעזר באנשי מקצוע חיצוניים, כגון פסיכולוגים, רואי חשבון, חוקרים פרטיים, עורכי דין שמתמחים בתחומי משפט אחרים ועוד, כדי לקבל את כל המידע המקצועי הדרוש לאותה סוגיה ייחודית. 

ראיונות וידאו

עו"ד טלי איטקין

ראיון בערוץ הראשון בנושא משמורת ילדים

עו"ד טלי איטקין

ראיון בנושא ביטול צוואה

עו"ד טלי איטקין

ראיון בתכנית "חדר החדשות" בנושא חוקי הירושה