נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אדוארד לנגר

48
שנות נסיון
עברית
עברית
ז'בוטינסקי 3, רעננה
ז'בוטינסקי 3, רעננה

עו"ד אדוארד לנגר הינו עורך פטנטים מזה למעלה מ- 30 שנה, והוא אף רשום כרשם פטנטים בארה"ב. הוא מסייע ללקוחותיו לרשום פטנטים הן בתהליך הרגיל, והן בתהליך המזורז, במידה שהפטנט כבר נרשם במדינה אחרת. הידע והניסיון של עו"ד לנגר מאפשרים ללקוחותיו לחסוך זמן וכסף בתהליך הרישום.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 משרד עורכי דין אדוארד לנגר עוסק ברישום פטנטים מזה למעלה מ- 30 שנה, ומסייע ללקוחותיו לעבור את בחינת הפטנטים בהצלחה. עו"ד לנגר משמש כעורך פטנטים שנים רבות, ואף רשום כעורך פטנטים בארה"ב. יש לו ניסיון עשיר ביותר בייצוג לקוחות מול בוחני הפטנט, ולכן הוא יודע איך לשכנע אותם לקבלו. בכדי שהפטנט יירשם, הוא צריך לעמוד בשלושה קריטריונים: חידוש, תועלת והתקדמות. לאור ניסיונו הרב, עו"ד לנגר יודע לשכנע את הבוחנים בכך שהפטנט עומד בשלושת הקריטריונים הללו. 

החל מיולי 2011, ניתן לקצר את תהליך אישור הפטנט במידה שהוא נרשם כבר במדינה אחרת. עם זאת, לכל מדינה חוקים וכללים משלה בנוגע לאישור פטנטים בהליך מזורז, עו"ד לנגר מכיר את כל החוקים והניואנסים במדינות השונות, ולכן מסייע באופן ניכר ללקוחות שלו לקבל פטנט באופן מהיר. הוא מצליח לצמצם באופן ניכר הן את העלויות והן את הזמן הדרוש לרישום פטנט.