נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

חדאד מישל ודורית זילברמן - משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
ארלוזורוב 132, תל אביב
ארלוזורוב 132, תל אביב
envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד פועל כמשרד בוטיק המעניק שירות משפטי בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי עם דגש על מתן מענה אישי וייחודי לכל לקוח לפי צרכיו, רצונותיו ומטרותיו הייחודיים.

המוטו של משרדנו הוא המחויבות למתן יחס אישי ואנושי ללקוח והוא התפרסם בדרך טיפולו בכל לקוח באנושיות באמפטיה, במקצועיות, ביעילות, במסירות ובנאמנות.

משרדנו ניחן ביצירתיות וגמישות אל מול צרכיו של הלקוח. המשרד מעניק שירות וטיפול משפטי ברמה גבוהה ובאיכות מעולה.

למשרד ניסיון רב בטיפול בתיקים גדולים בהם מעורב רכוש רב והיבטים משפטיים מורכבים, לרבות מאבקי משמורת, מאבקי שליטה בחברות, מרוצי סמכויות, פירוק שיתוף במקרקעין, ניהול עיזבונות ומאבקי ירושה, עריכת צוואות מורכבות, ועוד.

דורית זילברמן הנה סופרת שפרסמה עד כה 18 ספרים ובהם רומנים שעניינם חיי משפחה והמורכבות שבהם. נטייתה הספרותית היא לטפל במיעוטים רגשיים מקופחים וספרה סירוס אף הפך לסרט בשם טהארה (והוא עוסק במילה הנשית בקרב מוסלמים).

בימים עברו, באנגליה, אדם יכול היה ללמוד משפטים רק לתואר שני. הרציונל מאחורי דרישה זו היה כי מעורך דין נדרש יידע נרחב, השכלה מרובה והסתכלות הומנית. ד"ר דורית זילברמן מגשימה רציונל זה בהגיעה לעיסוק עריכת הדין לאחר שלושה תארים, את הדוקטורט עשתה במדעי הרוח, והיא עוסקת בדיני אישות בד בבד עם גישור בתחום.

בין לקוחותיה המרוצים נשים שקופחו וכבודן הושב להן, יחד עם רכושן, אך גם גברים שזכו בצדק בהסדרי ראייה נרחבים עם ילדיהם הקטינים.

דורית זילברמן היא עורכת דין הרואה ראייה הוליסטית גם את הצד הרגשי גם את הצד הכלכלי וגם את הצד המשפטי – ומטפלת בכל ההיבטים תוך הקשבה אקטיבית ועשייה מקסימאלית להגשמת רצון הלקוח. מטבעם של דיני אישות שהשתיקה יפה להם  בשל צנעת הפרט, ולכן לא יוזכרו שמות, בהם של אנשים ששמם מוכר לציבור הרחב.

מישל חדאד עורך דין וחוקר פרטי. קצין משטרה בכיר לשעבר, שימש כראש מחלק חקירות פשעים במשטרת ישראל.

הפרשיות הגדולות והמפורסמות שטיפל בהן בהיותו במשטרה – רצח כרמלה בלאס ע"י עורך דין שמעון חרמון; רצח שאול קצב ע"י שאול קצב בקיראון; רצח מלה מלבסקי ע"י חוה יערי ואביבה גרנות.

במסגרת היותו חוקר פרטי – לאחר פרישתו מהמשטרה – טיפל  בפרשות חטיפה במגזר הדתי כגון חיים נחשון מפתח תקווה וכן בפרשיות רצח כמו פרשת הוכברג, וכן בפרשיות זיוף, מרמה, הצתות, איתור רכוש בין בני זוג והטבעת אנייה (לצורך קבלת דמי ביטוח). מרצה במסגרות שונות אקדמיות ועממיות, וכן הרצה לחוקרי מס הכנסה והדריך אותם בנושאי חקירות ומודיעין.

במסגרת היותו עורך דין טיפל מישל חדד בפרשיות רצח, אונס וכל עבירות המין (בייחוד זיכוי נאשמים שנשים העלילו עליהן האשמות אלה) ראה פרשת שיאחי. עורך דין חדאד בניסיונו הפלילי העשיר מתמחה גם בעבירות תעבורה על כל גווניהן – תאונות דרכים, נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת, נהיגה באור אדום ועוד.