נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עורך דין לירום סנדה

12
שנות נסיון
ערבית, אנגלית, עברית, רוסית
ערבית, אנגלית, עברית, רוסית
דרך מנחם בגין 144, מגדלי מידטאון תל אביב
דרך מנחם בגין 144, מגדלי מידטאון תל אביב

פירמת עורכי הדין לירום סנדה הינה אחת מ-25 המשרדים הכי גדולים בארץ כבר 4 שנים ברציפות וכיום מדורגת במקום הראשון בארץ למשרדים רב תחומיים. הפירמה ידועה ומובילה בתחומה בהתאם לדירוגי חברת DUNS100 ודירוג BDICODE ובעלת השפעה בתחומה גם בעולם.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

החברה הוקמה בשנת 2009 על ידי עו"ד לירום סנדה המתמחה בתחום חדלות הפירעון, כינוסים פירוקים ושיקום והבראה של עסקים וחברות במשבר.

עו"ד סנדה שימש כסגן יו"ר פורום ההוצאה לפועל הארצי בלשכת עורכי הדין, כיום הוא מייצג את לשכת עורכי הדין בדיונים שונים בכנסת, מעורב בחקיקה של חוקים רבים ומעביר הרצאות בתחום, הן בפני גופים עסקיים במשק והן במסגרת כנסים מקצועיים והשתלמויות לעורכי דין.

פירמת עורכי הדין לירום סנדה מדורגת במקום הראשון בארץ למשרדים רב תחומיים בדגש על לטיגציה וחדלות פירעון. הפירמה הינה אחת מ 25 המשרדים הכי גדולים בארץ, בעלת 6 סניפים ומובילה וידועה בתחומה עם הכרה משפטית גם בעולם. הפירמה עוסקת ומיומנת בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, חילוץ מחובות וקבלת הפטר במגוון מסלולים, בקשות מיוחדות לביטול עיקולים והגבלות תוך 24 שעות, הסדרי נושים, הגנה על עסקים וחברות בקשיים כלכלים וביטול הלוואות בנקים והלוואות חוץ בנקאיות.

נסיונו העשיר של המשרד וההצלחות שצבר הפכו אותו עם השנים לשם נרדף לשירות המשפטי הטוב ביותר, לביטחון ולשותפות לדרך של לקוחותיו. הוא זוכה להערכה והכרה כמשרד המוביל בישראל, ובין היתר דורג בשנת 2019 במקום הראשון למשרדים רב תחומיים על ידי מדריך הדירוג היוקרתי DUNS100.

מייסד המשרד, עו"ד לירום סנדה, חרט על דגלו ערכים של מצוינות, מקצועיות, מסירות ויחס אישי ללקוח, יצירתיות, חדשנות וראיה רוחבית וגלובאלית, המועברים לכל עורכי הדין במשרד.

צוות עורכי הדין במשרד כולל את המוחות המשפטיים המבריקים והאיכותיים ביותר במקצוע, המעורים באופן מתמיד בהתפתחויות המשפטיות ובעדכוני החקיקה, מעצם היותם מעורבים ישירות ברבים ממקרי החקיקה והרגולציה המשפיעים והמעצבים את פני המשק הישראלי.
לקוחות המשרד נהנים משילוב ייחודי של סטנדרטים בינלאומיים ומצוינות מקומית, ומקבלים ייעוץ משפטי בעל אוריינטציה עסקית, יצירתית וחדשנית ביותר, במטרה להשיג את צרכיהם המשפטיים ושאיפותיהם המסחריות.

משרד לירום סנדה מכסה את כל תחומי המשפט המסחרי ומהווה "One Stop Shop" המעניק מענה כולל, מקצועי ומהיר לכל צרכיהם המשפטיים של מגוון לקוחותיו בסקטורים ובתחומים השונים.

למשרד שלושה סניפים בארץ - תל אביב, חיפה ובאר שבע, וכן שלוחות בארצות הברית הממוקמות בניו יורק, לוס אנג'לס ומיאמי ומספקות מענה משפטי ללקוחות ישראלים המתגוררים בחו"ל.

בנוסף, המשרד מעניק דרך קבע סיוע משפטי פרו בונו לטובת שיקום כלכלי של ניצולי שואה ומיוצגים אחרים שמצבם הכלכלי לא שפר עליהם.