נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

דוד מלניק - עו"ד ונוטריון

עו"ד דוד מלניק
25
שנות נסיון
עברית
עברית
החשמל 18, תל אביב
החשמל 18, תל אביב

עורך דין ונוטריון עוסק בתחום המקרקעין, דיני תכנון ובנייה ועבירות על חוק התכנון והבנייה מזה למעלה מ-17 שנה. בעל תואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל ותואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. בעל רישיון לעריכת דין בניו יורק, ארה"ב משנת 2001. משרדו מעניק ייצוג משפטי בתחום המקרקעין, דיני עבודה ונוטריון.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין דוד מלניק ושות' הוקם בשנת 1996, במטרה להציע שירותים משפטיים באיכות גבוהה ללקוחות בארץ ובחו"ל.
שירותי המשרד מבוססים על הבנה מעמיקה של מכלול הצרכים, היעדים והמטרות של לקוחותינו, על חשיבה רב-תחומית ולא שגרתית, ובדגש על יחס אישי ועל שירות מעולה.

תחומי התמחות המשרד:
• מקרקעין ותכנון ובניה: ייצוג עסקאות מקרקעין: עסקאות מכר,  עסקאות קומבינציה, תמ"א 38, רישום בתים משותפים, תביעות סילוק יד, תביעות פירוק שיתוף, דיירות מוגנת, ייצוג בוועדות התכנון והבנייה וועדות ערר.
• ייצוג בעבירות תכנון ובנייה: עבירות תכנון ובנייה, צווי הריסה שיפוטיים ומנהליים, שימוש חורג, פיצולי דירות, עבירות לפי חוק רישוי עסקים.
• משפט מסחרי וחברות
• רישום סימני מסחר
• דיני ספורט
• ליטיגציה/ ייצוג בבתי משפט
• שירותי נוטריון
• ניהול נכסים: טיפול משפטי ואחזקה שוטפת  של נכסי נדל"ן. 

בין לקוחותינו ניתן למנות תושבי חוץ המחזיקים בישראל נכסי נדל"ן להשקעה ומעוניינים בניהול נכסים כולל, תושבי ישראל המתגוררים באופן זמני בחו"ל וזקוקים לטיפול וניהול שוטף של נכסיהם בתקופת היעדרותם וכן תושבי ישראל בעלי נכסי נדל"ן המעוניינים לחסוך מעצמם את הזמן והטרחה בניהול נכסים ומעוניינים להעביר את הטיפול לניהול אישי ומקצועי.


הערך המוסף של המשרד:
יחס אישי
אנו מאמינים כי מתן יחס אישי ללקוחותינו והבנה מעמיקה של צורכיהם, מאפשרים תכנון משפטי מקיף, הכולל צפייה, שקילה והערכה מראש של סוגיות משפטיות מגוונות. בדרך זו, אנו נותנים מענה אופטימאלי ללקוחותינו, ומעניקים להם יתרון יחסי המתבטא בחיסכון בעלויות, בהקטנת סיכונים וביכולת תגובה מהירה, ומסייעים להם בהשגת יעדיהם ומטרותיהם.
 
זמינות ושיתוף
אנו מכירים בצורך של לקוחותינו ליצור עמנו קשר במהירות האפשרית ולהיות מעודכנים ומעורבים בכל עת, בהתאם לצורכיהם ולנסיבות העניין. 
 
מאגרי מידע
אנו מחוברים למאגרי מידע מגוונים, כגון רשם החברות, מרשם האוכלוסין, רשם סימני המסחר, מערכת בתי המשפט ולשכת ההוצאה לפועל, וכן עושים שימוש ברשת האינטרנט לשם קבלת מידע עדכני ובזמן אמת בנושאים שונים ומגוונים. כמו כן, אנו מחוברים כל העת למערכות מידע משפטי, מהמובילות בארץ ובעולם, 
 
מסמכים ומצגות
אנו מקפידים כי מסמכים משפטיים ומצגות המוכנים על ידינו יהיו ברמה גבוהה המכבדת את לקוחותינו. לשם כך אנו נעזרים בתוכנות שונות כגון POWER POINT ,EXCEL ועוד, ומשלבים תמונות, גרפים ואלמנטים ויזואליים אחרים, על מנת להמחיש רעיון או להסביר עניין מסוים ("תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים").

סודיות ושמירת מידע
אנו פועלים על פי נהלים קפדניים שנועדו להבטיח כי ענייניהם של לקוחותינו יישמרו בסודיות מלאה. בין היתר, אנו מקפידים על גריסת חומרים, על אחסון גיבויים במקומות מוגנים ועל אבטחת רשת המחשבים באינטרנט. אנו מקפידים על גיבוי המחשבים באופן תדיר.
משרדנו מבוטח ועורכי הדין מבוטחים בביטוח אחריות מקצועית.

לפני כל טיפול בלקוח חדש, אנו מבצעים הערכה כוללת של ציפיות ושאיפות הלקוח. אנו מקפידים על מדיניות שירות ברורה הכוללת זמינות אישית ומיידית ללקוח,שירות אדיב לאורך כל תהליך העבודה.