עו"ד משה ליפשיץ

077-2303931 חיוג

כיכר העצמאות 4, נתניה

  • משרד עורכי דין פלילי ותעבורה
  • עברית, אנגלית

התמחויות המשרד

מדריכים משפטיים של המשרד

  • דיני וחוקי תעבורה  / נהיגה ללא רשיון - פצצה מתקתקת
    דירוג גולשים

פרופיל המשרד

עו"ד משה ליפשיץ מעניק ייעוץ משפטי מקצועי בכל הנוגע למשפט הפלילי על גווניו ולדיני תעבורה. ברשותו משרד עצמאי בנתניה וניסיון רב בייצוג נאשמים בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בתי דין צבאיים. עם תחומי עיסוקו נמנים: הלבנת הון, עבירות רכוש, פשיעה חמורה, נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, תאונות דרכים, עבירות סמים ועריקות בקרב חיילים ועוד. בנוסף לכך, הוא מספק חוות דעת מומחה בתחום תאונות הדרכים, בדגש על שחזור תאונות.

עו"ד ליפשיץ מילא בעברו מגוון רחב של תפקידים בולטים ובכירים במשטרת ישראל, לרבות: קצין משטרה, ראש המשרד לחקירות פשעים ביחידה ללוחמה בפשיעה, קצין חקירות ביחידת הונאה, ראש מדור תאונות דרכים במרחב השרון, בוחן תנועה / חוקר תאונות דרכים ועוד. אי לכך, עו"ד ליפשיץ מכיר את ארגון המשטרה על בוריו, מה שמעניק לו יתרון משמעותי בהגיעו לטפל בתיקים פליליים ולייצג נאשמים וחשודים מול גורמי האכיפה. בנוסף לכך, הוא מבין עורכי הדין היחידים בארץ המחזיקים בתעודת בוחן תנועה ומוסמכים להפעיל את מכשיר הינשוף.

לעו"ד ליפשיץ תואר במשפטים, בקרימינולוגיה ובמדעי החברה עם התמחות בתחום ארגוני פשיעה. כמו כן, במסגרת עבודתו במשטרת ישראל הוא עבר מספר קורסים בתחומים רלבנטיים, כגון: קורס בוחני תנועה וחוקרי תאונות דרכים, קורס חקירות הונאה, קורס ראשי משרדי חקירות ומודיעין ועוד.