נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

דניאל מרי רוז

41
שנות נסיון
אנגלית, צרפתית, עברית
אנגלית, צרפתית, עברית
הרב ברלין 47, ירושלים
הרב ברלין 47, ירושלים

דניאל מרי רוז בעלת ניסיון של 39 שנים, התמחתה במשרד התקשורת ומעניקה את מיטב השירותים המשפטיים בשפות אנגלית וצרפתית, בתחומים בהם מתמקדת: דיני משפחה הכוללים צוואות וניהול עיזבונות, דיני מקרקעין ומציעה שירותי נוטריון. בזכות הידע העשיר שצברה וההבנה הגדולה, מצליחה ליצור עבורכם את הפתרון הראוי ביותר.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

דניאל מרי רוז פועלת בעיקר בתחום דיני המשפחה המורכב, שדורש טיפול אינטנסיבי ויומיומי, ונוגע בדיני נפשות. מאמינה שבמקרים משמעותיים וגורליים אלו, חובת עורכת הדין להוביל את לקוחותיה לקבל את מה שחשוב עבורם. מציבה את טובתכם בראש סדר העדיפות ומנהלת את ההליכים בצורה רגישה ויעילה. רוז פועלת על מנת שתקבלו את מלוא הזכויות להן אתם זכאים. בודקת את כל החומרים הרלוונטיים למקרה, בונה תכנית אסטרטגית מקיפה במטרה להשיג את האינטרסים, לממש את רצונכם המרכזי וחותרת לסיום ההליכים באופן האידאלי עבורכם.

 

תחומי עיסוק:

·דיני מקרקעין – נדל"ן, הסכמי מכר, השכרת דירות, רכישת דירה יד ראשונה מקבלן, רכישת דירה יד שנייה, בנייה רוויה ולא רוויה של דירות, שיפוץ נכסים, השבחת נכסים, עסקאות קומבינציה, מגרשים, פינוי שוכר בתים משותפים ופירוק שותפות. רוז בודקת עבורכם את היתכנות וכדאיות ביצוע עסקה, תשקף את ההשלכות ובעת בצורך, תציע חלופות.

·דיני משפחה – צוואות וירושות, גירושין, מזונות קטינים, מזונות האישה, משמורת והורות משותפת, הסדרי ראייה, חלוקת רכוש, ידועים בציבור, הסכם ממון וצווי הגנה, מניעה ועיכוב יציאה מהארץ. ייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, בשאיפה להגיע להסכם עם הצד השני, מאשר להיגרר להליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ולעיתים מיותרים.

·שירותי נוטריון – אישור מסמכים, אימות חתימות, עריכת מיטב סוגי המסמכים המשפטיים וייפוי כוח מתמשך, לצורך קבלת החלטות קריטיות, עבורכם ולטובתכם, הכולל בין היתר, רכישת פוליסת סיעוד. מדובר ביצירת פתרון משפטי הולם, המאפשר לתת מענה נוסף ומשלים לביטוח הסיעודי.

 

דניאל מרי רוז תעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני, צרו קשר בהקדם.