נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד נזאר סלאלחה

11
שנות נסיון
עברית
עברית
העמק 1, כרמיאל
העמק 1, כרמיאל

לעו"ד נזאר סלאלחה תואר ראשון במשפטים ממכללת רמת גן, תואר ראשון במדעי המדינה ובקרימינולוגיה מבר אילן ותואר שני במנהל ובחינוך משלוחת אונ' דרבי בחיפה. הוסמך בעריכת דין ב-2010 לאחר שפרש ממשטרת ישראל עם ותק של 27 שנות שירות. במהלכן מילא תפקידים שונים, לרבות מדריך מחלקה במרכז ללימודי משטרה בתחום תחבורה וסיור.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

נזאר סלאלחה - משרד עורכי דין הוקם בשנת 2010 ומאז מעניק ייעוץ משפטי בכל הנוגע לדיני תעבורה ולדיני נזיקין. הרקע המשטרתי של בעל המשרד מאפשר לבנות עבור הלקוחות אסטרטגיות משפטיות נכונות ויעילות, וכך להגיע לתוצאות הרצויות – ולזכיות רבות – בצורה מהירה ויעילה במיוחד.

 

תחומי העיסוק העיקריים של המשרד:

·דיני תעבורה – נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה בפסילה, החזרת רישיון נהיגה, ביטול הרשעות תעבורה, ייצוג מול המכון הרפואי ועוד

·דיני נזיקין – נזקי גוף ורכוש, תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי, תביעות נגד משרד הביטחון, ייצוג בוועדות רפואיות לסוגיהן ועוד

 

לנוחותכם, במשרד עורך דין נוסף שמטפל בדיני משפחה וירושה, בדיני עבודה ובדיני מקרקעין.

 

יחד איתכם באותה הסירה

צוות המשרד ילווה אתכם מפגישת הייעוץ הראשונה, ובמידת הצורך גם בדיונים השונים בבתי המשפט, כולל בתי משפט לתעבורה, ומול כל גורם רלוונטי אחר. לאורך כל הדרך, ידע הצוות לדלות ממכם את הפרטים החושבים שעושים את כל ההבדל – ואפילו יכולים להכריע את התיק! כמו כן, ידאגו בכל שלב לשקף לכם את סיכויי ההצלחה ולעזור לכם להסתכל למציאות בעיניים.

 

רוצים לשמור על זכויותיכם? לקבל פיצוי הולם עבור הנזק שנגרם לכם? צרו קשר בהקדם לקבלת ייעוץ ראשוני חינם – גם במקרים דחופים!