נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד נופר בר

עו"ד נופר בר
16
שנות נסיון
עברית
עברית
החשמונאים 115 תל אביב
החשמונאים 115 תל אביב

עו"ד נופר בר, בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים, ועורכת דין משנת 2005. נופר מתמחה בתחומים של דיני עבודה וכן הסדרת מעמד לזרים בישראל.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

דיני עבודה

עם הידע שלה ובזכות הניסיון שצברה בניהול מאות תיקים, גדולים כקטנים, עוה"ד נופר בר, המתמחה בדיני עבודה, מספקת שירותי ייעוץ משפטי וכן ייצוג וליטיגצה בערכאות המשפטיות לעובדים ולמעסיקים כאחד.

למעסיקים, נופר בר מציעה ייעוץ משפטי, בין אם כשירות חד פעמי כדוגמת עריכת הסכם העסקה או עריכת גמר חשבון ובין אם כליווי שוטף ומתן מענה לכל שאלה, עריכת הסכמים, כתיבת מכתבים בעלי אופי משפטי, מתן חוות דעת וליווי בהליכי קבלה לעבודה ופיטורים.

לעובדים, עוה"ד נופר בר מסייעת לממש את זכויותיהם אם אלה נפגעו ולקבל את הכספים המגיעים להם, אם בפשרה או בדין.

כדאי לדעת שהחוק בישראל מגן על זכותם של כל עובד ועובדת לעבוד בסביבה ראוייה ובתנאי העסקה הוגנים וללא אפליה.

תנאים אלה כוללים שכר הוגן ותנאים סוציאליים כמו תשלום בגין שעות נוספות, חופשות, חגים וכן הפרשות לפנסיה ולפיצויים.

הסדרת מעמד

הליכים של הסדרת מעמד לזרים מול משרד הפנים הם הליכים ארוכים ומייגעים ולא אחת הליכים אלו מתעכבים או משתבשים עקב מחסור בידע וחוסר ניסיון וייצוג.

לעורכת הדין נופר בר נסיון בניהול עשרות תיקים מול משרד הפנים, היא מכירה את הנהלים העדכניים ויודעת להתנהל מול משרד הפנים בכל השלבים שיש לעבור כדי להסדיר מעמד בישראל.

נופר מספקת ליווי וייצוג משפטי מול גורמי משרד הפנים בהליכים של הסדרת מעמד לזרים שלהם בני זוג ישראלים (בין אם נשואים, ידועים בציבור או בני אותו מין), הזמנת ילדים מזוגיות קודמת, הסדרת מעמד להורה קשיש ובודד שילדו בעל מעמד בישראל, הסדרת מעמד הומניטרי (עקב זוגיות שהתפרקה, ילדים ישראלים, מצב רפואי ועוד), מעמד פליט.

נופר תעזור לכם להבין מה כרוך בכל שלב ושלב בתהליך, היא תדאג להכין אתכם כראוי למפגש עם נציגי משרד הפנים, למלא ולהגיש את הטפסים והמסמכים הרלוונטיים לעניינכם ללשכה המתאימה.