נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רועי ברומר

7
שנות נסיון
עברית
עברית
רח' סחרוב 19, קניון ערי החוף, ראשון לציון
רח' סחרוב 19, קניון ערי החוף, ראשון לציון

עו"ד רועי ברומר מנהל משרד עצמאי בראשון-לציון, ומספק ייעוץ משפטי מקצועי ואנושי בתחום דיני המשפחה, לרבות: גירושין, מזונות, משמורת, הסכם ממון ועוד. הוא בוגר תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן, ואף נבחר למצטיין הדיקן. בעבר התמחה אצל כבוד השופט אילן דפדי – סגן נשיא בית משפט השלום בתל-אביב.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד רועי ברומר הוא בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומצטיין דיקן. בעבר התמחה אצל השופט אילן דפדי, המשמש כסגן נשיא בית משפט השלום בתל-אביב. במשרדו העצמאי שבראשון-לציון הוא מעניק ייעוץ משפטי בתחום דיני המשפחה, כולל: גירושין, מזונות, משמורת, הסכם גירושין, הסכם ממון, הסכם מגירה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים, אבהות, אלימות במשפחה, עיכובי הליכים וצווי תשלומים ועוד. כמו כן, הוא מייצג את לקוחותיו בערכאות המשפטיות השונות, לרבות בית הדין הרבני.

עו"ד רועי ברומר מטפל בתיקי משפחה עבור לקוחות מכל רחבי הארץ. מטרתו העיקרית היא למקסם את הזכויות של לקוחותיו ולהשיג עבורם תוצאות יוצאות דופן, ללא קיצורי דרך ותוך ומתן מענה אנושי, מקצועי ואישי לכל אורך הדרך. כמו כן, עו"ד ברומר מקפיד על שקיפות מלאה מול לקוחותיו, ולכן משתף אותם במצב של תיקם ובסיכוייהם בכל שלב ושלב.