נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רבין גולן סיידמן משרד עו"ד ונוטריון

16
שנות נסיון
עברית
עברית
ז'בוטינסקי 9, בני ברק
ז'בוטינסקי 9, בני ברק

עו"ד ונוטריון מרסלה גולן-סיידמן מחזיקה בניסיון רב שנים בתחום של דיני מקרקעין ונדל"ן. עו"ד גולן-סיידמן היא בוגרת לימודי משפטים בארגנטינה, שהחלה את הלימודים בשנית בישראל ועברה את מבחן ההסמכה של הלשכה בהצטיינות. היא מחזיקה בתעודת הוראה, התורמת להתנהלות המקצועית והרגישה שלה מול לקוחות המשרד.

עו"ד בועז רבין מנוסה בתחומים משפטיים שונים, לרבות משפט מסחרי, דיני חברות, דיני מקרקעין ונאמנויות. במהלך השנים עסק במקרים מורכבים של ניהול נכסים, ייצוג תושבי חוץ במקרים מורכבים ועוד. עם ידע רחב וניסיון רב שנים, זמינות גבוהה ומקצועיות שאינה מתפשרת, עו"ד רבין מציע מענה מקיף ויסודי לכל לקוח.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

סיידמן-רבין משרד עו"ד עוסק בתחומים של דיני מקרקעין ונדל"ן, משפט אזרחי, משפט מסחרי, דיני חברות ונאמנויות. המשרד נוסד ב-2010 על ידי עורכי הדין מרסלה גולן-סיידמן ובועז רבין, לכל אחד מהם הכשרה רחבה וניסיון רב שנים בתחום. הוא כולל שני סניפים: הראשון ממוקם בתל אביב, בסמוך למשרדי ממשלה, לשכת ההוצאה לפועל, בתי המשפט, רשות מקרקעי ישראל ועוד. הסניף השני, בנתניה, ממוקם באזור התעשייה פולג הנגיש.

 

העובדה שהמשרד מתמקד בעיקר בתחום הנדל"ן מאפשרת לו להציג את המומחיות הגבוהה הנדרשת בתחום, בו לכל עסקה יש השפעה כלכלית עצומה על המעורבים. צוות המשרד "חי" את תחום הנדל"ן, ער למגמות שבו ולשינויים המתרחשים חדשות לבקרים, ולקוחותיו הם שיוצאים נשכרים.

 

סיידמן-רבין משרד עו"ד משרת נאמנה לקוחות פרטיים, גופים עסקיים ותושבי חוץ. הלקוחות נהנים מיחס אישי ודיסקרטי, כמתבקש מנושאי העיסוק של המשרד, ומסיוע משפטי לכל אורך ההליך. הצוות מעניק ללקוחות ייעוץ משפטי ראשוני ומגבש אסטרטגיה על פי הנסיבות הספציפיות של המקרה, רמת המורכבות שלו ופרמטרים נוספים.

 

במידת הצורך, משתף המשרד פעולה עם יועצים חיצוניים במקצועות שונים, לרבות רואי חשבון, כלכלנים ואנשי מקצוע נוספים. בכך הוא מספק ללקוחותיו את המענה המשפטי המקיף ביותר. הלקוחות אף זכאים לשירותי נוטריון על ידי עורכת הדין סיידמן-גולן, כולל בשפה הספרדית.

 

במהלך השנים רשם סיידמן-רבין משרד עו"ד רשימה ארוכה של הצלחות, שהופכים אותו לאחד הבולטים בתחומיו באזור המרכז והשרון.