נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ציון טייב

6
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
גבעתיים, שדה בוקר 41
גבעתיים, שדה בוקר 41

עו"ד ציון טייב, בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל מאונ' בר אילן היוקרתית, בהצטיינות. עו"ד טייב התמחה ועבד במשרדים הטובים בארץ. כיום, מנהל משרד המטפל במגוון לקוחות הזקוקים לייעוץ, שירות וליווי אישי בתחום המסחרי, ובעיקר בתחום המקרקעין. המשרד פועל באזור הצפון(טבריה והסביבה) והמרכז. לנגד עיניו עומדים ערכי השירות האישי והישיר מול הלקוח.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עו"ד ציון טייב הינו משרד עצמאי המטפל בתחומי המשפט המסחרי תוך התמקדות בדיני מקרקעין וליווי עסקאות נדל"ן. משרדנו מטפל ומלווה לקוחות פרטיים במהלך ביצוע עסקאות נדל"ן, ירושות שקיבלו, התנהלות מול יזמים וקבלנים בביצוע פרויקטים כגון תמ"א 38 ועוד. כמו כן, מייצג המשרד, לקוחות עסקיים בעסקאות מכירה ושיווק קרקעות גם מול בעלי עסק ואינטרסים שונים. המשרד מלווה ומייצג גם עמותות שונות במשק.

 

ידע זה כוח ובעיקר משתלם לכם!

תחום המקרקעין הינו תחום רלוונטי לכלל אזרחי ישראל וטומן בחובו השפעות רחבות על חיינו האישיים ועל חיינו כאן במדינה. לכן, עסקאות מקרקעין ונדל"ן הן עסקאות מורכבות הכוללות משתנים וסעיפים שנועדו להגן על כל אחד מהצדדים בעסקה.

המשרד בראשותו של עו"ד טייב מייצג את לקוחותיו בצורה המיטבית תוך מחשבה יתרה על כלל המשתנים וההשפעות שיש לעסקה בטווח הארוך. שליטתו של עו"ד טייב בחוקים ובתקנות המתעדכנות מעת לעת מאפשרות לו להביא לידי ביטוי בחוזה משפטי את צרכיהם ורצונותיהם של לקוחותיו.

 

תחומי פעילות המשרד:

· רכישה/מכירה של נכס

· בתים משותפים

· תמ"א 38

· ליווי לקוחות עסקיים

· עריכת ייפוי כוח מתמשך ועוד

 

יחס אישי ושירות ללא גבולות!

במשרד אנחנו מסתכלים על כל לקוח "בגובה העיניים" ומספקים יחס אישי – לא כסיסמה אלא מתוך הרצון להיות מקצועיים ובעיקר אמינים מול לקוחותינו. כל הלקוחות שלנו הינם שותפים מלאים להליך ומעורבים בקבלת ההחלטות וההתקדמות בתיק. עבור לקוחותינו המבוגרים אנו מגיעים לפגישות ייעוץ בביתם וחוסכים את הטרחה לצאת מהבית.

 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה התקשרו עכשיו

ראיונות וידאו

אילו פעולות משפטיות ניתן לבצע ללא עורך דין?

עו"ד ציון טייב

5 דברים שחשוב לדעת לפני רכישת דירה