נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

פרופ' אלי שטיינברג

פרופ' אלי שטיינברג
ביאליק 9, ראשון לציון
ביאליק 9, ראשון לציון
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

פרופ' אלי שטיינברג הוא רופא אורתופד וחוקר המספק שירותים משלימים למשרדי עורכי דין, ללקוחות פרטיים ולערכאות המשפטיות. ניסיון של שנים רבות בתחום וידע מעמיק מאפשרים לו לספק חוות דעת במקרים של רשלנות רפואית בתחום האורתופדיה, נזיקין ותאונות עבודה ובכך לעזור לעורכי הדין להוכיח את טענתם.

 

תחומי עיסוק

פרופ' שטיינברג עוסק בניתוחי טראומה מורכבים מכל הסוגים, כגון שברי אגן, שברים סביב פרוטזות, שברים מרובים אצל חולים עם חבלות רב מערכתיות, טראומה אורתופדית, ריפוי שברים, חוסר חיבור או איחור באיחוי שברים ועוד. כמו כן הוא מרצה בפני סטודנטים ומדריך מתמחים לרפואה בניתוחי טראומה. בנוסף לכך הוא חוקר את תחום הטראומה האורתופדית, החל במחקר בסיסי על ריפוי וקיבוע שברים בעזרת מקבעים שונים ועד לביצוע מחקרים קליניים.

 

רקע אקדמי והשלמויות

פרופ' שטיינברג הוא בוגר בית ספר לרפואה הטכניון, חיפה. את התמחותו באורתופדיה ביצע במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב לשעבר) ובהמשך אף מונה לתפקיד רופא בכיר במחלקה האורתופדית. כמו כן עבר השתלמות בטראומה אורתופדית בבית חולים HS שבניו-יורק.

 

חברות באיגודים מקצועיים ופעילות נוספת

פרופ' שטיינברג חבר באיגודים האורתופדי האמריקאי לטראומה, באקדמיה האמריקאית של הכירורגים האורתופדים וב- editorial board של כתב העת Injury. בנוסף לכך הוא משמש כ- reviewer במספר כתבי עת בתחום האורתופדיה, והוא חתום על יותר מ- 60 פרסומים בכתבי עת רפואיים, ובהעברת יותר מ- 50 הצגות בכנסים מדעים בין-לאומיים.