נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

צפניה קובי - שמאי מקרקעין

צפניה קובי  -  שמאי מקרקעין
- קק"ל 70 ,קריית ביאליק
- קק"ל 70 ,קריית ביאליק
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

צפניה קובי, שמאי מקרקעין מוסמך (רישיון מספר 939) הרשום בפנקס שמאי המקרקעין של מדינת ישראל מאז 2001, מחזיק בהכשרה הרחבה ביותר בתחום. בוגר לימודי שמאות מקרקעין וניהול נכסים בטכניון, כמו גם לימודי ביטוח כללי וחיתום ביטוח.

 

סל שירותים רחב

צפניה קובי בעליו של משרד שמאות מקרקעין עצמאי, הנחשב לאחד הבולטים בתחומו באזור הצפון בכלל וחיפה והקריות בפרט. המשרד המספק מכלול רחב של פתרונות עבור חברות, גופים ולקוחות פרטיים בפריסה ארצית. חלק מרכזי בפעילותו הוא הפקת חוות דעת מומחה לבתי המשפט (כול הערכאות והמטרות, כולל בימ"ש העליון – ראה עא 3137-15), האפוטרופוס הכללי, חברת עמידר, שמאי משרד הביטחון, שמאי רשות מקרקעי ישראל מחוז חיפה ועוד. חוות הדעת מהוות חלק אינטגרלי בעסקאות נדל"ן ובמציאת פתרונות במחלוקות המתגלעות בין גורמים שונים בשדה המשחק.

 

המומחיות שלנו – מקרקעין!

עוד במשרד צפניה קובי תוכלו לקבל, הערכות שווי של נכסים מורכבים כגון תחנות דלק וגז; חוות דעת נגדיות בנושאי היטלי השבחה ומס שבח, חוות דעת בנושאי תביעות בגין ירידות ערך, הפקעות ליווי והכנת תוכניות בניין עיר (תב"ע), הכנת/בדיקת טבלאות איזון; מתן ייעוץ כולל בנושאי מקרקעין או נדל"ן – והרשימה עוד ארוכה.

 

צוות מקצועי בעל ניסיון

השירותים ניתנים על ידי צוות מיומן של אנשי מקצוע, הכולל בתוכו שמאי מקרקעין ורכוש, מהנדס אזרחי ויועץ משפטי, במטרה לספק ללקוחות את המענה המקיף והמקצועי ביותר. באמצעות הידע הרחב, הבקיאות המלאה בנעשה בתחום והניסיון רב השנים של אנשי המשרד, ניתנים שירותי שמאות מדויקים ומקיפים. דגש חשוב נוסף בפעילות המשרד הוא על זמינות גבוהה וליווי הלקוחות לכל אורך הדרך.

מאמרים מקצועיים